Kadın Erkek Popüler

Bizi Facebook , Twitter , İnstagram hesaplarımızdan da takip edin. İtirafları kaçırmayın ;)

Kurallar ve Gizlilik Politikası

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız

0 Merhaba bugün Diş hastanesinde gördüğüm bayan cidden sözlü müsün.??begen yorum yap seni bulayım..
1 Sarışın erkekler neden bu kadar çapkın oluyor? Tanıdığım tüm sarışınlar çapkın çıktı ya. Sarışın beyler size nasıl güveneceğiz? 😑
0 Beyler anlayamadığım sevgilinize birlikte olalım diye yalvarırsınız, psikolojik baskı yaparsınız, seninle ciddiyim ilerde evlenecez diye ısrar edersiniz. Kız sizinle birlikte olunca da kezban, benle yapmışsa başkasıyla da yapar düşüncesiyle kızı yarı yolda bırakırsınız. Hani şeref hani haysiyet? O kızın günahının bedelini nasıl ödeyeceksiniz merak ediyorum.
0 İyi akşamlar arkadaşlar. Beni yadırgayacağınızı biliyorum ama içim içimi yiyor, bir yere yazmam gerekiyor.. Sevgilim bana karşı çok ilgisizdi son zamanlar çok nadir arar mesaj atar. Niye aramıyorsun beni dediğim zaman ise sürekli ilgi isteyen kadınlar gibisin diyordu. Ben de onunlayken başka birisiyle birlikte oldum. Diğeri bana ilgi gösteriyordu en azından. Ve o bir şekilde bunu öğrenmiş. Saatlerce ağladım çok pişman olduğumu bana sevgisini göstermediği için oldu bunlar dedim. O ise hiç acımadan bana o****pu dedi. Ne yapacağım bu durumda lütfen bişeyler deyin.
0 Bugün diş hastanesinde gördüğüm kız cidden erkek arkadaşın var mı? Yoksa konuşamadığın için mi öyle deyip geçiştirdin hayatında kimse yoksa beğen yorup yap bulayım seni.
0 Kadın dediğin güzel olacak…
Zeki olacak zeki, seni bir hamur gibi karmasını da bilecek, o hamura kendini katmasını da…
Paranın güzelliğini bilecek ama ne parasızlığın ezikliğini ne de paranın kudurmuşluğunu yaşayacak.
Değerlerini bir anlık hevesler uğruna terketmeyecek.
Namussuzluğunu , ahlaksızlığını ancak ve ancak seni baştan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek ,başka sevgili edinmeyecek
- C. Y -
0 5 Temmuz 2016 da başladı bu maceramız çok sevdim çok seviyorum ama ulaşamıyorum bi türlü bu mesajı gör azda olsa düşün 3 senemiz geçti bu kadar basit değil hemen kesip atma.
0 Kolay gelsin. Ankastrenin sadece ocağı lazım. Var mı? Yorum yapsın olan ben ulaşırım.
0 Bir insana çok seçkin elit ve kültürlü bir hayat sunarsınız fakat o geldiği varoş hayatı asla unutamaz! Siz ona eğitimli bir çevre sunarsınız ama o gidip başkasının metresi olmaya seçer! Artık metres olduğunu herkes biliyor canım... Ve teşekkür ederim, sayende karşıma çıkan kadına değer verebiliyorum ve sayende ona aşık oldum...
Teşekkürler, eğitimli görünmeye çalışıp da kroların metresi olan kadın...
0 Ben bi itirafta bulunmak istiyorum.  Bugün saat 11 civarinda Bingol Genç servisine binen kız. Üstünde sarı elbise vardı. Beğen ben ulaşırım.