Kadın Erkek Popüler

Bizi Facebook , Twitter , İnstagram hesaplarımızdan da takip edin. İtirafları kaçırmayın ;)

Kurallar ve Gizlilik Politikası
Uygulamamızı indirmek için tıklayınız
0 Bir mum ışığı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyor mu yoksa nefret mi ediyor bilmiyorum ama ben sana kıyamıyorum bakmaya.
Berivan K.
1 Mühendislik kantinin de ki beyaz tişörtlü çocuk adını öğrensem ya artık😒
0 Ben şimdi neye yanayım. Beraber geçen günlere mi yoksa gözlerimin içine baka baka başkasına gittiğine mi yanayım.
😞
0 Bugün merkezide 16:20 gibi gördüğüm yeşil thsirt siyah kot pantolunlu genç gerçekten çok efendi birine benziyorsun seni tanımak isterim 😊
0 Biz eve çıkacağız ama fazla bütçemiz yok. Evlerini devreden vicdansızlar aşırı işi ticarete döküyor. Bize ucuz ve hatta hayrına eşya lazım yardım eden olursa sevinirim. 
2 50 yıl sonra kendinize mesaj atma şansınız olsaydı nasıl bir mesaj yazardınız? Yaratıcı cevaplar bekliyorum.
0 Bugün akşam sekiz gibi b blok kantininde oturan tatlı kız. Siyah üst giyinmiştin, elinde kırmızı bir gül vardı. Sana bu kadar yakınken bir o kadar da uzak olmanın tarifi yok. Keşke bendeki seni sana anlatabilseydim.
0 Uydukent tokiler de dönem sonu ev eşyalarımı devredecem eşya eksik yok herşey var gerçek alıcılar yorum yapsın ben ulaşırım.!?
0 MYO da hep görüyorum langırt oynarken veya sigara içerken ama cesaretim yok hayır dersin diye konuşamıyorum sarı kazak saçlarınla çok güzel olmuş. Rumuz: derimontlu
0 Kürt Dili Edebiyatı 1. sınıfta bir çocuk var. Zayıf ve sakallı biri, bir  türlü cesaretimi toplayamadım, kaç defadır gelip açılayım diyorum ama cesaret edemiyorum, umarım en kısa zamanda gelip açılırım.