Kadın Erkek Popüler

Bizi Facebook , Twitter , İnstagram hesaplarımızdan da takip edin. İtirafları kaçırmayın ;)

Kurallar ve Gizlilik Politikası

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız

0 Şu an o kadar doluyum ki, hani diyorlar ya burama kadar geldi. Benim orayı da geçti ama bir türlü taşmıyor. Canımın acıdığını hissediyorum ama göz yaşlarım akmıyor. Ne saçma kim bilebilirdi ki bu hale gelebileceğimi. O kadar çok istedim ki bir erkek için üzülmeyi ya da aşk acısı çekiyorum diye kendimi avutmayı ya da ailemle aram bozuk diye acı veren şarkılar dinlemeyi ama hayat öyle birşey çıkarıyor ki karşına ve o acı o kadar büyük oluyor ki aşk acısı çekiyorum ya da terkedildim diyip günlerce ağlayan insana gülüp geçebiliyorsun. Diyeceğim şu ki olmaz dediğimiz herşey oluyormuş. Acıyı tüm bedeninde hissettiğinde herşeyin anlamsız olduğunu öğreniyorsun.
0 Meraba admin biz iki bayan arkadaş part time çalışabileceğimiz iş arıyoruz. Şimdiden teşekkürler.
0 Uydukentte 3+1 dayalı döşeli ev devrediyoruz. Aylık kirası 300tl. İsteğe göre sadece eşyalar da makul bi ücrete bırakılır...
0 D.P. Deki Z. Sen yoksun diye hiçbirimiz gelmek istemiyoruz. Sen gibi güzel kızları nasıl kaybediyolar aklım almıyor. Zaten oraya gelenlerin yarısı senin güzelliğini görmeye geliyodu. Artık yoksun diye ordan geçmek bile istemiyorum. Kör kütük ettin beni kalbimin hırsızı 😭rumuz bayzaza
0 Dün K kafede calışan kızıl saçlı kız. Seni çok beğendim. Burdaysan yaz bulurum seni.
0 Saat 5.40 sularında yenimahle camisinin önünden beş yola kadar birlikte yürüdük ama bir türlü cesaret edipte konuşamadım şeninle. Çok güzel ve zariftin. İlgimi çektin. Burdaysan beğen ben bulurum. İnşallah burdasındır. Not: siyah topuklu ayakkabı ve siyah bir etek gitmiştin. Renkli bir yazma örtmüştün siyah beyaz çizgili bir tişört vardı üstünde iki de bir durup ayakkabılarını düzelten kız.
0 Merhaba bugün 4-5 civarı İçmeler arabasında siyah gözlük ve siyah bir üst giyen güzel kız ne kadar da güzeldin. Seni tanımak isterim. Buralardaysan kendini belli et de sana ulaşayım.
Rumuz ; Kot Ceket
0 İş sağlığı ve güvenliği bölümünden 3.sınıfa geçen İ.E seni çoktandır beğeniyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum seninle konuşmaya .Eğer sevgilin yoksa beğen cesaretimi toplayıp mesaj atacam.
0 Bugün hayatın ne kadar acımasız olduğunu öğrendim. 11 yaşlarında bi çoçuk çalıştığım iş yerine geldi bana durdu baktı ve dedi ki abi çalışabileceğim bi iş var mı? Yaşın kaç dedim annen baban yok mu diye sordum başını önüne eğdi. Annem kanser babam da cezaevinde dedi. İçim acıdı lan ve kendi kendime dedim ki senin amınakoyim hayat. Saçma sapan dertlerle uğraşacağınıza yoldan geçen herhangi bi çocuğu çevirip karnını doyurun.
0 İş arıyorum full time çalışabileceğim bi iş. Tatlı işinden iyi anlarım. Künefe yapabiliyorum. Garsonluk tecrübem de var.