Kadın Erkek Popüler

Bizi Facebook , Twitter , İnstagram hesaplarımızdan da takip edin. İtirafları kaçırmayın ;)

Kurallar ve Gizlilik Politikası

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız

0 Merhaba admin. Bugün adres sorduğum t......... deki güzel kadın. Yıldız tilbe dinliyordun. O kadar dalmıştı ki seslendiğimiz zaman baya ürkmüştü ☺️ ürküttüğüm için tekrardan özür dilerim. Bu paylaşımımı görüyorsan ulaşır mısın? Seni tanımak istiyorum güzel kadın.
0 Ulu camii hamamına masör alınacaktır . İlgilenen yorumda bulunabilir mi. Teşekürler
0 20 Haziran bugün  senin  doğum günün. Doğum günün kutlu olsun. Keşke buraya değil de sana yazabilsem. Ama malesef elim kolumu  çok  güzel  bağlamışsın. Sevgim hiç bir şeye yetmedi. Şunu anladım ki sevgi hiç bir şeymiş. İnşallah mutlu olursun, inşallah her şey gönlünce. Olur nice senelere😐
0 Bu sayfanın admini kim? Kaç tane admin var merak ettim şu an. Cevaplarsanız sevinirim.
1 Kalacak yerim yok. Bayan ev arkadaşı arayan var mı? Yazın da burdayım. Yorum yapın ulaşırım.
0 Bu akşamüstü Ptt yanındaki sağlık ocağından karşıya geçerken gördüm ve çok etkilendim. Hatta sigaramı atarken neredeyse çarpışıyoduk. Sen gittin ve ben bulundugumuz yerdeki anahtarcıya girdim. Aklımda kaldın ve çok etkilendim. Daha sonra halk pasajındaki spor salonuna geçtim. Oradan inerken T.. cafenin yanındaki dövmeciye girdiğini gördüm. Bu tesadüf olamaz dedim. İnan pişman da oldum neden orada beklemedim de konuşmadm diye. Ama takip ediyormuş gibi olacağını düşündüm :( Çünkü güzel bir bayan görünce salyaları akan tipler gibi bir izlenim vermek istemedim. Lütfen mesajımı görürsen beğenir misin? Üzerinde turkuaz renk elbise olan bayan. 
0 Bayan kuaförüne deneyimli elaman alınacaktır. Adres eski binmax altı G... kuaför
0 Bayan ev arkadaşı arayan var mı. Kalacak yere ihtiyacım var. Acil lütfen şimdiden teşekkürler Admin
0 Merhaba arkadaşlar iyi günler. Biz uydukent tokilerde kalan iki arkadaşız, yanımıza bir yada iki kişi daha almak istiyoruz, evin hiç bir eksiği yok gelen arkadaş bavulunu alıp odasına geçecek odası hazır ve kurulu bir şekilde dizayn edilmiş gelmek isteyen yorum yapsın ben ulaşırım iyi günler :)
0 S. a. admin. Üniversiteye 10 dk uzaklıkta 3+1 ev var. Yeni yapı ve doğalgazlı, teras kat kira 500 tl. Evi sadece bayanlara verebiliyorum ( karşı dairede de bayan öğrenciler olduğundan dolayı)