Kadın Erkek Popüler

Bizi Facebook , Twitter , İnstagram hesaplarımızdan da takip edin. İtirafları kaçırmayın ;)

Kurallar ve Gizlilik Politikası

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız

0 Bir derde iç çekişim, dışa vuruşum,
Hoş geldin çocukluğum, son kuruşum.
Annem sorunca hiç çekişim, zor duruşum.
Hoş geldin en çirkine bile güzeli konduruşum.

Yanında cüce kalırım, sana aşkım devdir;
Sırf sen seviyorsun diye ben kendimi sevdim.
Birlikte dik duralım, dünya boyun eğsin,
Bırak güzel gözlerini, gözlerime değsin.
0 Sen hayal dünyama sinişim,
Yeniden kendime gelişimsin.

Canım çıktı, çıkmayan huyumsun.
2 Admin ikinci öğretim sosyal hizmet bölümü öğrencileri az kendini belli etsin. Gurup kuracağız. 
1 Merhaba! Elimde çamaşır makinesi, ranza, halılar, çalışma masası, bez dolap ve çok iyi olmasa da 2 kanepe var fiyat 300
0 Uygun bir fiyata buzdolabı arıyorum. Elinde olan varsa lütfen yorum bıraksın ulaşırım.
0 Merhaba. 
Herkes iş arıyor, herkes işçi arıyor ama kimse kimsenin hakkını vermiyor. İşçi 12 saat çalışsın. 1 öğün yesin sigorta yok, hakkı yok.  1000 lira maaş veriyorsunuz. 
Patron kazansın, işcinin ne hali varsa görsün. Kimseyi enayi yerine koymayın. Saatleri düşürüp fiyatı uygun verebilirsiniz. Kimsenin hakkına girmeyin. Kul hakkı var.
0 A. kavurmada gerçekten ihtiyacı olupta çalışmak isteyen bayan elemana ihtiyaç vardır. Bayan eleman arayan işyerlerine bazen de haksız yorumlar yapılmaktadır. Biz bay elemanları tamamladık. Üç aydır çalışacak bayan eleman gelmedi.
2 Merhabalar. Herhangi bir kafede canlı müzik yapmak isyorum. Sahne işini düşünen veya ekibi olup solist arayan arkadaşlar yorum yaparsanız dönerim.
1 Selam aleyküm yine her seneki gibi üniversite açıldığı için şehrimize yeni insanlar gelecek. Ben de bu gelen kişilere ev konusunda yurt konusunda iş konusunda kısaca herşey için yardımcı olmak istiyorum. Erkek, kadın fark etmez. Yorum yapanlara ulaşırım.
1 Çok uygun fiyata triplex bayan lüks tek ve çift kişilik odalarımızın olduğu apartımız mevcuttur. İlgilenenler yorum yapsın ulaşırım.