Kadın Erkek Popüler

Bizi Facebook , Twitter , İnstagram hesaplarımızdan da takip edin. İtirafları kaçırmayın ;)

Kurallar ve Gizlilik Politikası
Uygulamamızı indirmek için tıklayınız
2 Mutluluktan depresyona gireceksiniz sonra yine mutsuz olacaksınız. Ey zavallı insanoğlu mutluluk diye bir şey yok kendimden biliyorum. Peşinden koşup durduğunuz şu mutluluk denen hülyaya kapılıp sonunda kendinizi öldüreceksiniz #PoyrazKarayel
0 Canım çok sıkkın daralıyorum. Bir kuyuya bakıyorum sanki dipsiz, içine düşsen boğulursun. Şuan benim içimde öyle dibsiz boğulacak gibiyim. Malesef ki ruh halim böyle.
0 Bugün fotoğraf çekinirken bakıyordun mavi eşarplı geçtin gittin bunu beğen seni bulurum.
0 Bugün saat yedi gibi b blok kantininde gördüğüm tatlı kız siyah beyaz şal ve mavi bi gömlek giyinmiştin. İngiliz dilinde okuduğunu biliyorum sana bu kadar yakınken bir o kadarda uzak olmanın tarifi yok. Keşke bendeki seni sana anlatabilsem.
0 O... Cafe de çalışan krem renkli tişört lü çocuk gözüm üstünde gör beni kör herif.
1 Merhaba arkadaşlar ben bu yıl mezun olacam hayırlısı ile uydukentte ki yarı bodrum yeni yapı ve a dan z ye tüm eşyaları olan evimi bu yıl okul sonunda devretmek istiyorum. Tercih olarak ev sahibinden dolayı evi bayan öğrencilere yada memurlara devredebiliyorum. Siz yorum yapın ben size ulaşırım. Admin rica etsem paylaşırmısınız:)
0

Bugün saat 11:00 gibi kütüphanede yanına oturduğum kıvırcık saçlı hanım efendi çok dikkatimi çektiniz. Ders çalışamadım kalktım ordan sonra istemsizce size iyi çalışmalar dedim teşekkür ettiniz sizde. Yani ben sizi tekrar görmek istiyorum😊

0 Kitap okumak insanı yalnızlığında mutlu ediyor ve artık bu mutluluğu için kendinize vakit ayırabiliyorsunuz. Çok güzel değil mi? :)
1 Bugün saat 14:00'te merkez ziraat bankası yan tarafında kan bağışı için broşür dağıtan bayan konuşmak istedim ama yapamadım burdaysan yorum yapar mısın ?
0 Önce B blok kantininde gördüm sonra dışarı çıktığımda okulda bisiklet sürüyordun pembe kazak giyen adı S... olan kız bul beni.