Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

0 Geçenlerde aldatıldığım itirafında bulunmuştum . İnsan kendine yediremiyor .Zaman en değerli hediyedir . İnsanların ömründen çalarak onların hayatını mahvederek mutlu olacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz . Kendi egonuz ve bencilliğiniz için kullandığınız bu insanların ahı elbette er yada geç çıkacaktır . Özleyeceksiniz onlara yaptığınız haksızlıklar ve seviyesizlik sizde bir ömür yara olarak kalacaktır .Gözünü kırpmadan canını verecek kadar sizi seven insanları , anlık ilgi uğruna sattınız . Kökünüzde ihanet var . Maalesef ar damarı çatlak bir çok insan var . Vicdanını rahatlatmak adına ve karşı tarafa çamur atmak adına her turlu iftira mevcuttur . Hem erkek hemde kadın adına konuşuyorum ilgi O...psu olmayın .
Bazı insanlar hayatlarını bu şekilde idame ediyor. Bence bu bir hastalıktır ve bulaşıcıdır. bu yüzden çevrenize dikkat etmekte fayda var.
İnsanları bu hayattan nefret edip ölmek isteyecek kadar kırmayın. Buda içimi döktüğüm itiraf olarak yazacağım son yazım .🙏🏻🖐