anonim_bay

38729

0

6719

4277

anonim_bay 0

0 Merhaba kültür mahallesinde 171 m2 doğalgazlı, sıfır kiralık daire var. Kirası 800 tl. Öğrenci arkadaşlardan ilgilenen olursa yorum yapsınlar (not=servis evin yanından geçiyor)

anonim_bay 0

0 Satılık masaüstü bilgisayarlar var ilgilenenler yorum yapsın ulaşırım. 12 gb ram 2 gb ekran kartı islemci hızı 4.0

anonim_bay 0

0 Dün akşam saatlerinde simani otobüsüne binip ağlayan çocuğun taklidini yapan çağrı merkezinde birinci sınıf okuyan ve kendisiyle aynı sınıfta olan arkadaşım d,o ya son veren ve cana yakın insan beni bulma. Çünkü güzel değildin ama sıcak kanalıydın. Ben biraz daha çirkin olsaydım seni arkadaşım aracılığıyla düşürürdüm.

anonim_bay 0

0 Arkadaşlar bende satılık temiz bir gitar var... Ben il dışına çıkacağım için satıyorum... Almak isteyen varsa yazsın yardımcı oluruz. Temiz, yeni, görseniz beğenirsiniz kesin. Fiyat konusunda da yardımcı olurum. 

anonim_bay 0

0 Kalemimle defterime ihanet ettim. Seni sadece onlara anlatacaktım , ama bu gece sadece seni sana anlatacağım. Seni sana anlatmak birkaç cümleyle olacak iş değil. Seni sana anlatamayacağımı biliyorum zaten beni kalemim ve defterimi kadar anlayamayacağını da biliyorum ama yazıyorum işte. Seni anlatmak için içimde biriktirdiğim o kadar sözcük var ki... ben hangisinden başlayacağımı bilmiyorum, her biri bir yerden atlıyor... hüzün bir yerden, umut bir yerden, mutluluk bir yerden, aşk bir yerden ama hepsi senin kağıt Kesiği sözcüklerinden payını aldı. Kağıt kesiği deyip geçme! canın çok yanar ama izi belli etmez ya bazen, sözcüklerin de aynen öyle izi belli etmiyor diye sözcüklerimin canı yanmıyor sanma . Canı yansa da sözcüklerimin, onlar yine seni anlatacaklar fakat sana değil senin dışında herkese, her şeye en çokta bu gece ihanet ettiğim kalemin ve defterime beni affetsinler...

anonim_bay 0

0 Bu gün saat 18:30 gibi çarşıdan Uydunete gelen otobüsteki türbanlı kız. Tam karşımdaydın. (cam kenarı siyahlı giyinen) Yanında bir arkadaşın vardı. Burdaysan beğen seni bulayım #lacivetlicocuk

anonim_bay 0

0 17:35 te Üniversite arabasından K. avm nin orada beraber indik. Önümüzde yürüyordunuz. İtfaiye arabası önümüzden geçtikten sonra biz sizin önünüze geçtik. 2 kişiydik. Sanırm O. girdiniz. Sen gri kürklü botluydun yanında bi arkadasişın vardı. Bi kahve içmek isterim sizinle. rumuz: beyaz gömlekli.

anonim_bay 0

0 Cafe restorantımıza bayan bulaşıkçı alınacaktır. Sabah.10 ile 4 arası mesajla ulaşın. Ben size ulaşırım. 

anonim_bay 0

0 Fatoşun sevgilisi var diyen bayan nerden çıkardın bunu? Bilgi sağlam mı acaba? Onu da açıklasan rica etsem arkadaşın felan mı?

anonim_bay 0

0 Hoş geldin çarpıldığım, içim dışım,
Yün kazağım, sonbaharım, kışım.
Hoş geldin atkım, sobam, ısım,
Ne hoş geldin böyle, canım mısın?
Hoş geldin kar yağışım, botum, berem,
Bütün buz tutmuşluğuma can veren.
Hoş geldin gülüm, gül bağımı deren,
İkinci baharım, ıki senem.
Hoş geldin, hoş gel de boş gitme,
Yeter ki sen yanımda koş, yitmem.
Hoş geldin, sen geldiysen ben gitmem,
Ben giderken gelsem bile sen gitme.
Hoş geldin beni bana vurduran,
Bir gelişi dünyaları durduran.
Hoş geldin bana zamanı sorduran,
İçinde sen yoksan zordur an