anonim_bayan

44605

0

7006

5579

anonim_bayan 0

0 Kadınların gülümsemediği bir dünyada erkekler cesur olamaz..
Hayat kısa gidin aşık olun sevin
#quuen

anonim_bayan 0

1 Artık bende vazgeçtim. Zor oldu alışamadım ilk başlarda kalbim acıdı uyuyamadım sabahları zor ettim yemek yiyemedim. Rüyalarımda gördüm anılarımıza sarıldım ama ben vazgeçtim artık. Bil istedim #imkansızım

anonim_bayan 0

0 Merhaba burdan iş ilanlarına yorum yapan abazalara sesleniyorum kızlar her ulaşın diyene yazmayın amaçları farklı biz Bingöldeyiz ve bu ilânı bura için yapıyoruz yok Elazığdasın belki diye yorum yaptım demek kaçıncı abazaliga giriyor ona buna yavsamak ne ya vicdanlı olun biraz bu ilânı keyfimizden vermiyoruz çalışmak zorundayiz ki yapıyoruz ailemize yük olmamak adına farklı yerler çekmek ne kadar terbiyesizce ...!


anonim_bayan 0

1 Merhaba . 2 gündür Pir Ali Bey yurdunda petekler yanmıyor bu karda kışta donduk resmen . Allah rızası için yetkililer bir el atsın bu duruma .


hediyecimbingol  işyerimizin ve sayfamızın açılışına özel indirim ve Çekilişimiz var.

Çekilişe Katılmak İçin Yapmanız gerekenler;

1-) Fotoğrafı beğenmek,

2-) Fotoğrafın altına 5 FARKLI arkadaşınızı etiketlemek 

3-) Fotoğrafı hikayenizde paylaşmak

4) @hediyecimbingol instagram hesabını takip etmek

Yorum kısmında etiketlenecek her farklı 5 kişi yeni bir çekiliş hakkı kazandırır. Daha fazla etiket yaparak şansınızı arttırabilirsiniz.

Çekilişimiz 14.02.2019 günü bitecek olup HEDİYELERİMİZ ise 15.02.2019 tarihinde sahiplerine teslim edilecektir.

Çekiliş sonuçları çekiliş gönderisinde belirtilen tarihlerde bu sayfaya eklenerek duyurulacaktır. Talihlilerin bu sonuçları takip ederek Instagram üzerinden mesaj yoluyla bize ulaşmaları gerekmektedir. 

anonim_bayan 0

0 İkinci el masaüstü bilgisayar satan var mı fiyatı orta halli online oyunları iyi oynatan varsa satan yoruma özelliklerini ve fiyatını yazsın ben ulaşırım.

anonim_bayan 0

0 Lütfen acil bir 1+0 veya 1+1 eşyalı eve ihtiyacım var uydukent karşıyaka ya da çarşıda lütfen birisi yardımcı olabilir mi?

anonim_bayan 0

1 Ne güzel olurduk biz, dudağım alnına denk . Yağmur döver pencereyi ve sen üşümeyesin diye aklımıza sevmekten başka bir şeyin gelmeyeceği sıcacık bir yatak olurdum. Ah ... Ne güzel ölürdüm ben , sırf sen uyanma diye . İnan bak elimden gelse gecenin şu sessizliğinde yankılanan kalp atışlarımı bile durdururdum ..mglmn ..

anonim_bayan 0

1 Iyi aksamlar benim acil işe ihtiyacım var bayan elemana ihtiyacı olan yorum yapsın ben ulaşırım teşekürler 🙏🙏🙏

anonim_bayan 1

0 Arkadaşlar şu General Mobile cep telefonu markası ile ilgili ne düşünüyorsunuz nasıl bir telefon kullanan var mı alınmalı mı bu telefon hele de GM 8 ve GM 8 go nasıl modeller lütfen daha önceden kullananlar yazabilirler mi?

anonim_bayan 0

0 Merhaba çok acil ise ihtiyacım var bayan eleman arayan varsa yorum yapabilir mi daha önceden iş tecrübem var şimdiden teşekkür ederim.