anonim_bayan

27028

0

3818

4544

anonim_bayan 0

0 İnşaat birinci sınıf E. K. Sen ne kadar egoist, şımarık bir şeysin. Fazla yüksekten uçma öyle bir çakılırsın ki bir bakarsın bütün havan toz olmuş.

anonim_bayan 0

0 Meraba arkadaşlar 3+1 ev arıyoruz. Evi olan yorum yapsın. Toki ve öğrenci evleri hariç.

anonim_bayan 0

0 Merhaba. Biz iki arkadaşız. Tokilerde oturuyoruz. Bir ev arkadaşı arıyoruz. Gelecek kişi başak burcu olursa daha iyi olur. Ev eşyalı. Gelen kız arkadaş sadece bavuluyla gelecek.

anonim_bayan 0

0 2+1 eve ihtiyacım var. Lütfen bana acil ulaşabilir misiniz? Uydukent'te olması çok iyi olur.

anonim_bayan 3

0 Acil kiralık ev lazım TOKİ’ler de. En fazla 300 tl kira olacak şekilde. Yardımcı olursanız çok iyi olur. Yorum bırakın ben ulaşırım. Şimdiden teşekkürler.

anonim_bayan 3

0 Merhaba arkadaşlar, evimi boşaltıyorum. Buzdolabi, 5 kanepe, 9 halı, 2 sünger, 2 sandalye, masa, kitaplık, perde, mutfak eşyaları, temizlik eşyaları, sehpa, bez dolap. 650tl ye satıyorum. İsteyene tek tek de satabilirm. Yorum yapın ulaşırım.

anonim_bayan 0

0 2-3 gün önce 18.30 civarı migrosta üzerinde yeşil tişört kot ve elinde tesbih olan alışveriş yapan bey. Hatta iki paket çikalata almıştın 😇 2 kere karşılaştık. Yorum yap ben bulurum seni çok tatlısın.

anonim_bayan 1

0 Diyarbakır'a gidecek olan var mı bugün? Varsa yorum bırakabilir mi? Ben ulaşırım.

anonim_bayan 3

0 Merhaba admin. Hayırlı ramazanlar. Bu ay çalışmadığım için ve maddi zorluklardan dolayı ev kiramı ödeyemiyorum. Hep çalışıp ödüyordum ama bu ay ramazandan dolayı iş olmadığı için çalışıp ödeyemiyorum. Allâh rızası için bana yardım edecek birisi varsa yorum yapsın. Ben ulaşırım. Gerçekten çok zor durumdayım şuan.

anonim_bayan 3

0 Merhabalar.
Çok acil işe ihtiyacım var. 1 ay boyunca tüm gün ondan sonra haftasonları çalışabileceğim bir iş arıyorum. Ne iş olursa kabulümdür gerçekten çok ihtiyacım var.