Blog

İtiraf, Yorum ve Üyelik Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

İtiraf, Yorum ve Üyelik Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

 

1)   İtiraf ve yorumlarınızı yazarken Türkçe’ye uygun şekilde (örn: biliom yerine biliyorum, yaw yerine yav, bınqol yerine Bingöl vs.) yazmaya özen gösteriniz.

2)  İtiraf ve yorumlarınızı yazarken genel ahlak kurallarına uygun hakaret,küfür,pornografik terimler içermeyecek şekilde yazmaya özen gösteriniz.

3)  İtiraf ve yorumlarınızı yazarken diğer üyeleri veya tanınması muhtemel herhangi birini (örn: Hocalarınız,sınıf arkadaşınız vs.) ifşa edecek şekilde yazılar (örn: Fen Edebiyat Fakültesinde bilmem şu derse giren hoca) ya da isim soyisim belirtecek (Recep UZUNKAVAKALTINDAYATANOĞULLARI gibi) şekilde yazmamaya özen gösteriniz.

4)   İtiraf ve yorumlarınızı yazarken REKLAM içerecek iletiler (örn: şu kafe, Bu kebap salonu, şuncağızın dershanesi, buncağızın spor salonu vs.) paylaşmayın.

5)   İtiraf ve yorumlarınızı yazarken iletişim adresi telefon numarası gibi sizi ifşa edecek paylaşımlardan kaçının

6)   Bingöl İtiraf Sitesine üye olurken kullanıcı adınızı KESİNLİKLE İsim Soyisim şekilde SEÇMEYİNİZ

 

 

Paylaşımlarınızda yukarıdaki maddelerden herhangi biri tespit edildiği takdirde onaydan geçmeyecektir. Sonra vay efendim benim iletim niye onaylanmadı vay efendim adminin bana garezi mi var demeyin. Haydi İyi Eğlenceler. ;)