Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

Kadın Erkek Popüler
0 Tek bir kişiyi özlersiniz ve her yer ıssız gelir.. Benim özlediğim gibi. Her yer ıssız ve karanlık.. Çok özledim sesini, kokunu, gülüşünü... Bakışların benim özgürlüğümdü, gökyüzüm, güneşim, doğa da güzel herşey işte.. Sesin çok güzeldi duyduğumda içim titrerdi. Sesini sevdim ben. Ses sevilir mi deme sevdim işte.. Kokun nefes almam için gerekli tek şeydi. Ben çok alışmışım senin kokunda nefes almaya. Gittin gideli dünyam tek renk, hiçbir müzik güzel değil ve ben nefes alamıyorum. Ölüm gibi birşey ama ölemiyorum. Gözlerin çok güzeldi mesela . Hiç kimsenin gözlerinde böyle bir kalp görmedim, aramadım da bir daha sende bulduğumu başkasında. Artik herhangi bir hayale kucak açamayacak kadar yorgunum..Çok özledim seni hisset olur mu? (Turuncu Bağcıklı Çocuk)
0 sen beni vurabilirsin bayım, sadece vurmuş olursun işte. öldürebilirsin de sadece ölmüş olurum bayım. ama ben seni bir bakışımla darmaduman ederim, gülüşümü demiyorum bile bayım. beni anlıyor musun bayım? seni bir tebessümle can evinden yakarım cayir cayir. kül oluşunu izlerim sen yine yeniden yanarsın bayım biliyorsun değil mi bunu? kac kere yenildim, yenildin, yenildik ama pes eden oldu mu? yara aldım, aldın, aldık ama nafile yine yeniden o gözlere, sözlere aşıktık belki de öyle sanıyorduk kimbilir belki bir inatti. belki de gurur kimbilir bir oyundan ibarettir. ah be bayım bir bilsen ağzım, yüzüm, gülüşüm, bakışım, benliğim senle dolu iken, benle savaş halinde olduğunu. ah be bayım bir bilsen aptal bir ayyaş olduğunu, sana anlamlar katmak için kendimi dibe vurduğumu, ipimi çekip intihar ettiğimi. bilmeyeceksin bayım o gözlerin, bakışların ah be bayım. gözlerin diyorum bayım hele o kirpiklerin ah be bayım gülüşün diyorum o gülüşün... ah be bayım bir bilseydin, anlasaydın... daha kaç kere vurulmam gerek kaç kere bayım. ah ulan bayım yaşadığın hayatin aq bayım.?
! . anlamlar anlamsızlığı anlamsızlaştırıyor. !
0 ağlamak mi gulmek mi yoksa kahkaha ile boğulurcasina gelmişine geçmişine sövmek. böyle dümdüz yüzüne karşı ağız dolusu küfür edermişçesine. kime, hangi birine ki? küfür ile haşır neşir olmak, ağzına geleni saya saya bitirememek. oysa ki ne kadar merhamet vardi, kalbi kırılmasın nie kendini paramparça ediyordun. gülüyordun için kan ağlarken bile gülüyordun. dimdik ayakta idin, yıkılmaz kale duvari gibi, çınar ağacı gibi gölgende onca kişi vardı sığınmaktan çekinmeyen. simdi değişen neydi ben miydim yoksa onlar miydi? yoksa gerçekler mi değişti? sev, sevil, mutlu ve huzurlu yaşamak değil miydi parola? nerde nasil bir hata yanlış oldu ki hepsi çorap söküğü gibi yok oldu gitti. eskiden belki eksikti ustumuz başımız ama umut vardi, huzur dolu günler vardi, mis gibi kokardı heryer aile ile. her şey var kalp kırık, hayaller darmadağın, kafalar darmaduman...
0 yaşanılan onca olay, durum var iken kendime karşı yeniliyorum. toparlamaya çalışıyorum tam oldu diyeceğim anda ipler kopuyor yine yeniden, anlamsız bir şekilde üstelik. uyku düzeni olmadi ki bozulsun, ne yapsam ne etsem faydasız. bir şey eksik işte ama ne olduğunu bile bilemiyorum. öyle yapıyorum, böyle yapıyorum, şöyle yapıyorum yok değişen yok. anladığım yok, anlamadığım da yok ki. nerde yanlış, nerde doğru, ben bunların neresindeyim ki? bozuk plak gibi can çekişiyorum; ayni yerde, ayni nakaratta, aynı noktada. biri ile alakalı mi yoo degil mesele benim; ne istediğimi bile bilmiyorum.! temiz evi kaç kere temizlersin ki? müziğe daha ne kadar sığınabilirim ki? gerçi eksik parça var gibi, tamamlanmayan şarkı, yarim kalmış müzik gibi? eksiklik, eksiklik, eksiklik. sığamıyorum hiç bir yere. nolacak bu gidişat, bu ben nereye gidecek, ne istiyor, ne yapmak istiyor, amaç ne... hepsi birer belirsizlik ve hepsi ben.
0 Nerede olduğunu bilmeyecek kadar uzaklaştık...
Oysa uyuduğun saati bile bilirdim ben...


0 İyi günler spor dersi verecek hoca aranıyor. İyi günler tşkr olmadımı seksen karakterrrrrrrrrr


0 Nazım Hikmet gibiydin sevdiğim;
Piraye’den şiirler yazıp,
Münevver’den imza attın bu dünyaya.