Kadın Erkek Popüler


1 Beni sevmiyor belki ama yanımda gözlerinin içi gülüyor yan yanayken öyle güzeliz ki.
Ayrılık. İkimizin de çok büyük hataları oldu. Unutamıyorum. Ona mesaj atamıyorum. Özlüyorum. Sadece sesini duymak isterdim. Ben seni çok seviyorum bunu sana söylemekten vazgeçtim ama çok seviyorum. Rabbime emanet ol caniçim.
0 Seni asla unutmayacağım M.Y yıllar sonra ilk defa birini sevdim hala bir umut var içimde..
2 Selam hayatımda hep güzel arkadaşlık yapmak istedim bütün arkadaşlarım beni erkek arkadaşları yüzünden terk etti herkesle oturup kalktık yeri geldi adımız kötüye çıktı yeri geldi onların mutluluğu için yalan konuştum ailelerine ama yaranamadım hep kötü ben oldum gecenlerde bi arkadaşım mutlu olsun diye bu defa ben arkadaşlığımı bitirdim. Ondan ayrıldığımda hıçkıra hıçkıra ağladım dostluk yok artık bunu anladım.. Suan yalnızım artık içimi dökecek yerim yoktu bende buraya yazdım..
0 08:00 17:00 saatleri arasında deneyimli bayan aranıyor garsonluk ve kasaya gerçekten işe ihtiyacı olan varsa ulaşsın. 
0 merhabalar eğer bingöle gelsek 2 veya 3 hafta kalabileceğimiz yerler nereleridir
0 Bugün saat 17.00 civarında üniversitese arabasında gördüğüm kız . Baştan aşağı siyah giyinmiştin . Bende öyle. Çamlıca ile Şokun olduğu sokapa girdin . Buradaysan ulaşır mısın .
0 Bu akşam saat 18.00 da üniversite kavşağında otobüs beklerken ışıklardan çıkıp çarşıya doğru gittin sen 8 milyar nüfuslu dünya üzerinde muhteşem bir detaysın geçip gidene kadar bakıştık ya sen gittikten sonrada gözlerine bakakaldım yaktığım sigarayı elimde söndükten sonra fark ettim seni bulup konuşana kadar hasretin içimi kemirecek biliyorum seni bulmam lazım 😔

(12 .. ... plakalı kırmızı kesik kasa hundai)
0 insanlar sana değil menfaatlerine koşarlar. Sahte samimiyetleri çıkara doymak için, yanında durmaları çabucak kanmam için. Sana düşen sadece oskarlık oyunlarına yapmacık tavırlarına inanmak... ilişkiler sınanılmalıdır zira sınanmamış ilişki meşakattir. Sahte dostluklar oyalar insanı ne yazık ki gerçek dost ve arkadaşın kalmadığı gibi bulunacağına dair umutlarda bitti. söylediklerime hak vermeyecek karşıt görüşteki insanlar muhalefet olacaktır elbette hakir görmüyorum Fakat bir gün düşüncelerime hak verecekleri onlar için kaçınılmaz son olacak. Böyle gelmedi ama görünen o ki böyle devam edecek. Yalnız olmak belkide bu yüzden en güzelidir tavsiye ederim .
0 Elimde Öğrenci bağlaması var hiçbir sıkıntısı Yok sesi gayet iyi öğrenmek için ideal almak isteyen varsa fiyat 200 tl
0

Abi şurda ilk defa bi itirafta bulunacam.
Bugün M. Markette manav reyonunda meyve yerken gözgöze geldiğimiz daha sonra kasada sıramı verdiğim. Kot ceketli mor kazaklı burnunda hızması olan tatlı gülüşlü güzel kız beni bi bul ya. :)