Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

Kadın Erkek Popüler
0 Dostlar mobile legends oynayan varsa yorum atabilirmi takım a ihtiyacım var da! :)
0 merhaba M.B adında kimlik kaybolmuştur.
bulan olursa bilgi verebilir mi????

0 Gözlerinizi kapayıp bir hayal kurun. Tüm detaylarıyla düşünüp mutlu olunacak bir hayali gözünüzde canlandırın. Şimdi tekrar gözünüzü açıp şunu sorun bu hayal gerçek olabilir mi? Olabiliyorsa neden ulaşamıyorum bu hayalime? Eğer sizin elinizde ise tembelliği bırakıp gerekenleri yapın başka dış faktörler varsa ve mümkün olması kimseye zarar vermeyecekse siz size düşen görevleri yapın gerisini çokça dua ile en içten dua ile isteyin. Allah işitir ne olursa olsun en hayırlısı ile o duanız size dönecektir.
0 Dün aksam A. kafe de oturan gruptan kapali yol tarafinda oturan yüzünde küçük beni olan arkadaşa nasil ulaşabilirim?
0 26.07.2021 günü sabah saat 07:50 civarı meşhur s. de gördüğüm güvenlik görevlisi bayan keşke ulaşa bilsem sana…
0 Karşı. Yaka Mahallesi'nde nargile ürünleri satan küçük mini bir market var bayramdan önce düğün vardı Ahmet dursunda oradan geçmiştim önünde bir adam oturuyordu yeşil gömlekli aşırı hoşuma gitti eğer buralarda onu tanıyan bilen varsa hayatında kimse yoksa adını felan söyleyebilir mi kendisi burdaysa noktada koyabilir . Aslında gelip söyleyecektim fakat işte yanında bir iki adam vardı yüzüm tutmadı lütfen tanıyan bilen bana söyleyebilir mi aklımdan çıkmıyor çünkü. Belki beni tanır siyah tişört sarı etekli sarışın kızım ben:)


0 Ev kedisi kaybolan varmı giri renkte bi kedi varda şu an camizin önüne geldi doyurdum açtı kültür mahallesinde kedisi kaybolan varsa ulaş demesi yeterli
0 Oto yıkamada surekli çalışacak işi bilen os arkadaşı aranıyor
Sabah 9aksam 21..
Haftada bir gün izin
0 Bir erkegin ne hosuna gider en çok ne hediye alınabilir özel bi gun icin fikir verir misiniz?


0 Bugün cavuşlar köyüne gelen mavi beyaz tişört'lü açık kot giyen gözlük'lü ortada ne güzel oynuyordun yabancıydın ama inşaallah buralardasın sana ulaşırım inşaallah🥰🥰