Kadın Erkek Popüler
Lütfen itiraflarınızı yukarıdaki içini dök yazan alana en az 80 karakter olacak şekilde yazın. Ardından cinsiyetinizi seçtikten sonra gönder butonuna tıklayınız. Mesaj gönderildi uyarısını gördüğünüzde bize iletilmiş demektir. Biz inceleyip onayladıktan sonra yayınlanacaktır. 
0 ‪Yaşadım diye düşündüm, yaşadım onlarca acının eşiğinde ve dürttüm ölümü;‬
Ölüm kapıma geldi, aklımla kalbimi tartı;
Aklımı başımdan saldım öldü benliğim.
Kin ve yas arasında sevgiyle kaldım, boşluğa bıraktım nefretimi.
Kocamandım, irildim, ufaldım, hiçtim.
Bittiğim nokta düştü!
Kalktım, yürüdüm saatlerce aradım insanı,
Üstünlüğüne erişemeden cam parçalarına bölündüm.
Haykırdım:
Ah!
Vaveyladan kopup, fırtınaya sığındım.
Yalnızlığın elinden tuttum, geceye sarıldım.
Dipsiz akan kuyuya, Ay ışığına!
Temelsizdi yaşam, yutkunmaktı;
Öykünmekti, sızıydı ve Ah diye haykırılandı.
...
0 Bi sevdiğim vardı.2 yıl bir birlikteliğimiz oldu ama beni ailesine tercih etti. Ve hiç birşey olmamış gibi yoluna devam etti.cok üzülüyorum ama onun hiç umrunda değil. Insanlar nasıl bu kadar acımasız olabiliyor aklım almıyor.


0 Yazıklar olsun size ne kadar iğrençsiniz utanmadan bide ben ona aşık oldum yok ben bu renkteki elbiseliye vuruldum bu ne rezillik anneniz babanızda okadar emek sarf ediyor sırf bu renk aşıkları okul okusun diye ama sizin rezilliğinize bakın hele sonrada sağda solda oturup biz üniversiteliyiz öğrenciyiz durumumuz yok kıza gelince hepiniz milyonersiniz bi giyinişiniz var fabrikatör öyle giyinmiyor.


0 ev temizliği için paylaşım yapanlar ulaşsın lütfen ayrıca ev genç ilçesinde..........


0 Sana bunları defalarca paramparça olmuş ama akıllanamamış kalbimin en derininden yazıyorum.. insan sevdiğini üzermi kırarmı ? Bazı şeylerin canını yakacağını bile bile yapar mı .? Nasıl bu kadar yalan söyledin aklım hâlen almıyor? O kırdığın kalbi bir gün özleyeceksin o senin için ağlayan gözlerimi .keşke olsa şimdi bana baksa gözünden bi damla yaş akıtmam diyeceksin ama bugün değil ..Bir gün. o gün gelecek biliyorum Allah mazlumun ahını bırakırmı hiç .. seven kalbe zulmedeni affedermi hiç ...etmez ki çünkü Allah adaletlidir sen nasıl bir insanki içinde Allah olan bir kalbi kırıyorsun sen nasıl bir insansın?


0 herkes ikinci şansın peşinde, kimse ilki düzeltme derdinde değil... çünkü onlar hatasız kullardır!.....


0 Sabah 9.25 de müftülükte arkadaşınla beraber bekliyordun bende tam karşındaydım baya bi bakıştık ama konuşma fırsatımız olmadı giderken bile gözlerimiz bir birini hissetti lütfen beğen yada yorum yap bulmam lazım seni.


0 Seviyorsan üzme, Sevmiyorsan oynama!


0 Arkadaşlar kredi çekemiyorum zaten kredim olduğu için bana senetle felan para verebilecek biri varmı aranızda bu işle uğraşan


0 ÇAMAŞIR MAKİNESİ pırıl pırıl hiçbir tamirat görmemiştir daha büyüğünü aldığım için satıyorum 350lira