Kadın Erkek Popüler


0 Beşiktaş'ın verdiği mutluluğu neden kimse veremiyor? Maçlarda duyduğum heyecanı tarif etmem imkansız gibi bişi 😏🦅⚪⚫ 🖤
0 Elinde uygun fiyata buzdolabı ve çamaşır makinesi olan varsa ulaşabilir mi? Çok acil ihtiyacım var.

0 İ5 işlemci 6gb ram 500gb Hdd casper laptop var almak isteyen 1500 tl civarı veririm
0 Merhaba. Benim şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı. Artık ben de istiyorum bir sevgilim olsun takılayım. Gezip tozayım. 26 yaşındayım.
0 Akşam 6 dan sonra çalışabileceğim part time iş arıyorum. Garsonluk olabilir. Uyduknette olursa daha iyi. Eleman arayan varsa yorum yapsın ben ulaşırım.
0 Merhaba iyi günler. Bizim bi bayan arkadaş aparta geçmek istiyor da. Bildiğiniz boş apart varsa yorum yapar mısınız size zahmet? (seksen karaktermiş... Boşversene)😎
0 Kiralık ev arıyorum. Orta katlarda, uygun fiyata. Bilgisi olan yorum yapabilir mi acaba?
1 Bingölde bulunması en zor şeyler ;
1- Sokak Arası
2- Arası Sokak
3- Arası olan sokak
4- Aralı sokak 😁
~ Zood1~
1 Hiç hayatına almazsın kimseyi hiç olmamıştır bir sevdiğin. Ve uzun süre sonra ilk defa ve ilkin olacak kişi karşına çıkar. Sever seversin değer verirsin hemde hayatta kimseye vermediğin kadar. Çünkü ilkindir o senin. Her sorun her sıkıntıda yanında olursun ama sen onun ilki değilsin. O olmasaydı hayatım çok güzel gidiyordu dersin çünkü saf kendi halind sıradan bir yaşantın vardı ama o var Şimdi sorunlar sıkıntı lar kiskanmaktan tut uykusuz geceler vs vs. Ama çabalarsın her zaman daha iyisi için. O kendini düşünür bencilliğe doğru yol alır. Çünkü yeni tanıdığı kişileri artık senden önemli buluyordur hayatım dersim diyordur. Oysa ona baba gibi anne gibi küçük bir çocukmuş gibi davranırdin. Ve yaptığı çok büyük hataları affedersin. Sonuç olarak olmuyor der ben istemiyorum der. Kişilik karakter olarak 5 para etmeyen birisidir ama bunlari söyler bilmezki kendini aslinda bilir karakteri bu sanırım. Hepsi yalan dolan inanmam ben aşka sevmeye alır ömründen en güzel yıllarını sevme seveceğin kişi eşin olsun hediyeni eşine al eşinin doğum gününü kutla ona seni seviyorum de onun ile en güzel zamanlarini geçir...e.
0 Fen edebiyatta moleküler biyoloji okuyorum. Aynı kattayız seninle. Türk Edebiyatı 3. Sınıfsın. Adının Ş.O olduğunu öğrendim. Hatta bir ara arkadaşına baran diye seslendin.
Yemin ederim gerçekten yüz yapısı öyle güzel ki sanki Allah çizerek yaratmış. Nolur gör beni artık. Lütfen