anonim_bay

71004

0

12948

5382

anonim_bay 0

0 Samsuna 2 günlüğüne çarşamba günü yanımda yol arkadaşı arıyorum. Değişik bir hava gezmeyi seven muhabbeti bol kişiler

anonim_bay 0

0 Şimdi söylesene sevgili; seni benim kadar seven hiç oldu mu? Gözlerine bakınca seni sevdiğini gözleriyle anlatan oldu mu? Dolaşırken ıssız gecelerde sensizliği sessizliğinde kahrolan oldu mu? Her güne hasretinle başlayıp seni sensizlikle tüketen oldu mu? Üzüntüsüne, mutluluğuna, sevgisine senin resmini çizen oldu mu? Uykusuz akşamların sabahına senin hayalinle ulaşan oldu mu? Türlü dertlerin, kederlerin içinde çırpınırken senin sevginle ayakta duran oldu mu? Kalbi kırık, hisleri buruk olsa da senin sevgine muhtaç olan oldu mu?
ŞİMDİ GÖZLERİME BAK DA SÖYLE...
KALBİNİN SESİNİ DİNLE... SENİ BENİM GİBİ ÖLÜMÜNE SEVEN OLDU MU?????

anonim_bay 0

0 İnsan ne ederse kendine eder.iyi yada kötü. Hayatı acımasız yapan aslında bizleriz. Hayat öyle yada böyle devam edip gidiyor.

anonim_bay 0

0 Millet iş bulamamaktan evine, çocuğuna ekmek götüremiyor, intihar ediyor siz gelmiş bir kadının isteklerini yerine getirebilmek ve o kadını veya kızı elde edebilmek için bin takla atıyorsunuz, sonrada Allah fakirlere yardım etsin diyorsunuz. Kaçınız insansınız kardeş, parmağınıza iğne batsa zırlarsınız, kaçınız öğrenci evlerini ziyarete gidip bir ihtiyaçları var mı diye soran oldu, kimsenin yanında kalmaz, Allah o bazılarınızın parasıyla cirit atanların kafasını çöp konteynırlarından çıkarmasın, az kaldı az.

anonim_bay 0

0 Birini sevmek kadar güzel bir şey yok. Çünkü ruhsal olarak en dipte olduğunuz zaman da sizi orada çıkaracak tek kişi odur. Yakın arkadaşların dahi ulaşamayacağı derinlikleri vardır insanın. Sadece biri oraya ulaşmak ister sizin yüreğinize dokunan biri ulaşır. Onun için canı gönülden sevdiğiniz insanın kadrini bilin. Saçma sapan sebeplerle birbirinizi üzmeye değmez.

anonim_bay 0

0 Sürekli seni uydukent cıvarında görüyorum baş harfin r ile başlıyor sanırım. Aracın ***305 hiç aklımdan çıkmıyorsun seninle konuşmam lazım.

anonim_bay 0

0 Birazcık gülmek uğruna utangaç olan ben beni kendimden aldım. Şimdi geçtiğimiz günlerde sigara içmek için dışarı çıktım. Sigaram sol elimde sağ elim sağ cebimde... Baktım 3 kız arkadaş bi köşede sigara içiyorlar. Yaklaştım ve usulca sordum ; pardon bayanlar çakmağınız var mı dedim... Üç kafadar aynı anda ellerindeki çakmağı bana uzatarak buyrun beyefendi dediler... Allah var üçüde çok kibardı kendilerine bu yüzden teşekkür ederek devam edeyim. Baktım 3 adet çakmağı 3 güzel uzatmış bana ve ben kendilerine teşekkür ederek sağ elimi cebimden çıkartıp teşekkür ederim benim de çakmağım var dedim. Sonuçta ben kendilerine çakmağınız var mı dedim çakmağınızı bana verin demedim ki !... Neyse kızlar kahkahalara boğuldular ve içlerinden biri dedi ki madem çakmağın var neden çakmak istedin dedi ben de cevaben dedim ki çakmak istemedim çakmağınız var mı dedim. Olmasaydı çakmağımı sizlere hediye edecektim deyip oradan usulca uzaklaştım. Herşeye rağmen bayanları üzeceğinize onları kahredeceğinize onları güldürmeyi deneseniz daha güzel olmaz mı ?.. ( rumuz ; o bir ilaç )

anonim_bay 0

0 Bana günlük ev lazım. Olan varsa ulaşsın. 
Yorum atmanız yeterli şimdiden teşekkür ederim

anonim_bay 0

0 Uydukent’te 2+1 veya 3+1 kiralık eşyasız ev arıyoruz varsa ulaş yazmaları yeterli olur.

anonim_bay 0

0 İçimde yarım kalmış bir konuşmanın üzüntüsü var.' Ağlayınca geçmiyor. Anlıyor musun? . A.B....