anonim_bay

59301

0

10664

5086

anonim_bay 0

0 Babil cafede çalışan T. İnstagramdan beni engellemişsin ulaşamıyorum. Engeli kaldır seninle konuşmam gerek. Sen beni tanıyorsun M.Ş.

anonim_bay 0

0 Hayatta en büyük acın ne dediler se hep sustum birşey yok dedim. Amma burdan itiraf edeyim en büyük acım 2002 de askere gidecem diye ayrıldığım 2003 yılında operasyon sonu deprem olduğunu ögrendigim ve gelince de olduğunu ögrendigim kız seni çok özlüyorum ölünceye kadar acın hep içimde kalacak.


anonim_bay 0

0 B. K. motorlu kurye arıyor. A2 ehliyeti olan varsa k. avm B. K. gelip başvuruda bulunsun. En az 2 kişi alınacak. Çalışma saatleri 8 saattir. 

Klasik stüdyo çekimleri ile sınırlı kalmayın, hayalinizdeki mezuniyet çekimlerini elde edebilmeniz için bizim sınırlarımız sizin hayalleriniz. Hayalinizdeki karelere kavuşabilmeniz için mekân sınırlamamız ise hiç yok. İster iç mekân ister dış mekân olsun en profesyonel mezuniyet fotoğrafçılığı kareleri için Çevlik Foto & Video Organizasyon Ekibi olarak sizin için çalışıyoruz.

İsterseniz kişisel, ister gruplar, isterseniz sınıf olarak çekimler gerçekleştiriyoruz.

İsterseniz size özel albüm, isterseniz de Mezuniyet yıllıkları ile bu gününüzü en güzel şekilde temsil edecek çalışmalara imzamızı atıyoruz…

Detaylı Bilgi İçin   0544  213 62 86 

anonim_bay 0

0 Kütüphane de mavi kılıflı bir telefon unutulmuş Kütüphanenin güvenliğine bıraktık.


anonim_bay 0

0 Uygun fiyata evin eşyalarını devrediyoruz halılar, buzdolabı,oturma grubu,perde,ocak, çekyat her türlü mutfak gereçleri ulaşın makul bı fiyata devrediyoruz

anonim_bay 0

0 Mezun olacağımız için evimizin tüm eşyalarını çok uygun fiyata devrediyoruz. Mutfak gereçleri de dahil alan hayrını görür uzun zaman. İlgilenen varsa yorum atsın ben ulaşırım.

anonim_bay 0

0 Merhabalar cafemizde saat 3 ile 12.00 arası çalıştırılacak bayan bulaşıkçı alınacaktır. Yorum yaparsanız görüşelim.

anonim_bay 0

0 Üniversite 1. Sınıfları bu postun altına yoruma bekliyorum. Hadi bölümlerinizi yazmanızı bekliyorum 😜🤙🤙

anonim_bay 0

0 S.a şuan elimde iPhone 7 düz 32GB var almak isteyenler yorum yapsın ben ulaşırım askerlikten dolayı satıyorum .

anonim_bay 0

0 Bir çift muhabbet kuşu yerli satlıktır tek fiyat 100 TL'dir. Daha önce yavruları alınmıştır. Sadece kuşlar verilecektir kafes ve aparatları yoktur.