Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

anonim_bay

125408

0

23493

6330

anonim_bay 0

0 Tek bir kişiyi özlersiniz ve her yer ıssız gelir.. Benim özlediğim gibi. Her yer ıssız ve karanlık.. Çok özledim sesini, kokunu, gülüşünü... Bakışların benim özgürlüğümdü, gökyüzüm, güneşim, doğa da güzel herşey işte.. Sesin çok güzeldi duyduğumda içim titrerdi. Sesini sevdim ben. Ses sevilir mi deme sevdim işte.. Kokun nefes almam için gerekli tek şeydi. Ben çok alışmışım senin kokunda nefes almaya. Gittin gideli dünyam tek renk, hiçbir müzik güzel değil ve ben nefes alamıyorum. Ölüm gibi birşey ama ölemiyorum. Gözlerin çok güzeldi mesela . Hiç kimsenin gözlerinde böyle bir kalp görmedim, aramadım da bir daha sende bulduğumu başkasında. Artik herhangi bir hayale kucak açamayacak kadar yorgunum..Çok özledim seni hisset olur mu? (Turuncu Bağcıklı Çocuk)

anonim_bay 0

0 Ah ulan ah yanıyorum fuat abi yanıyorum nerde bu itfaiye söndür beni lütfen.......

anonim_bay 0

0 Orta okuldayken kitabın arkasın dan şehir bulmaca oynardık maldik belkide mutluyduk şimdi ise hersey den herkez nefret etmeye başladık nasıl bu hale geldik be?

anonim_bay 0

0 Nerede olduğunu bilmeyecek kadar uzaklaştık...
Oysa uyuduğun saati bile bilirdim ben...

anonim_bay 0

0 Merhaba Bingöl'de Öğretmenim B. cafenin yanında 2+1 evim var eşyalar bana ait. Gelecek kişi yalnızca valizini getirecek.Yanıma bir bay Ögretmen veya memur ev arkadaşı arıyorum iyi günler. Gizli olsun admin


anonim_bay 0

0 Saat 5buçuk civarında S. Takside sıra beklerken bakıştığım kısa saçlı sarışın kız sıranızı bize verdiniz burdaysan lütfen beğen ☺️☺️


anonim_bay 0

0 Merhabalar elimde sıvı temizlik maddeleri var bir yerden numune geldi. her biri 2 litre ihtiyacı olan ulaş desin kendisini ulaştırırım.