anonim_bay

51678

0

9206

4867

anonim_bay 0

0 Elimde altın rengi İPhone 7 32 gb var telefonda çizik dahi yok üst modelini aldığım için satıyorum 21 aylık garantisi var fiyat 2900 lira. 

anonim_bay 0

0 Bugün Devlet Hastanesi'nde göz poliklinikte sizinle birkaç defa göz göze geldik çok güzel bakıyordunuz gözlerimi alamadım sizden o kadar çok güzeldiniz ki sanırım isminiz Zeynep K. idi buradaysanız beğenin ben bulurum sizi. 

anonim_bay 0

0 A. Kafede 3lü grupta oturan etrafına neşe saçan renkli saçlı kız çok güzel gülüyorsun sen hep gül etrafına ışık saçıyorsun 😊 tavla oynarken zar tutmaya çalış o zaman kazanırsın

anonim_bay 0

0 Bu gece Uydukent O. kahvecisi civarında Fen Edebiyat öğrencisi olan B. K. adında bir ablamızın öğrenci kimlik kartını buldum, saat geç olduğu için bir yere bırakamadım. Yarın girişteki üniversite güvenliğine teslim edeceğim.

anonim_bay 0

0 Merve I. Adında öğrenci akbili kaybolmuştur bulan varsa yorum yapabilir mi?

anonim_bay 0

0

Bugün saat 22.00 kadar K. kafede oturan biri açık diğer ikisi kapalı üç bayandan çok süslü olanın yanında oturan gayet sade siyah şal bordo kıyafetli bayan çok masum ve içtendiniz tanışmak isterdim umarım görürsünüz paylaşımımı.

anonim_bay 0

0 Kimliğimi kaybettim Fatih Y. ismi bulan var mı acaba? 

anonim_bay 0

0 Akşam 7 gibi Avm'nin içinde oturan iki kız biriniz siyah biriniz pembe giymiştiniz yanınıza başka bir kız geldi 10 dk sonra kalkıp gittiniz. Siyahlı kız senin bakışlarını yakaladığım an başka bir heyecanlandım ben buraya bir iz bırakarak beni bir daha heycanlandırır mısın lütfen 🙏
Ben siyah gömlekli genç. 

anonim_bay 0

0 Yazmak için yazdım yani sıkıntıdan hadi bakalım neler yazılır.  (ilginç şeyler)

anonim_bay 0

0 Kız bütün sene başka biriyle çıkmış onunla herkesin içinde el ele gezmiş, ya her gün merkezi kafeteryaya milletin gözüne soka soka el ele tutuşmuşsun herkes seni o çocuğun eskisi diye biliyor, ayrılmışsın şimdide gelip bana senden hoşlanıyorum diyorsun. Kusura bakma valla ben o kadar geniş değilim insanlar gelip dicek bu şunla sürekli el ele diz dizeydi filan. Milletin gözüne soka soka ilişki yaşarken düşünseydin. Sonra reddedince biz burnu havada, kendini beğenmiş oluyoruz.