anonim_bay

80726

0

14818

5588

anonim_bay 0

0 Formasyon sonuçlarına baktm kriz geçirme eşiğine geldm 38 ortalamayla formasyon alacaklar var. Tarih edebiyat bu bölümlerde zaten 70 altı ortalamalar varsa direk vurun tekmeyi bide o embesilleri bile bile öğretmen mi yapacaksınız? Eğitim bu kadar mı yerlerde artık 73le alamadım adamlar 4 yıldır yatmış zıbarmış üstüne uyku tulumu hediye ediyoruz ben varya bu adaletin ayağını..

anonim_bay 0

0 Her öğle arası çimenlikte sandalyelerini alıp gelen iki yaşlı adam utanın kılıfınızdan okuma yaşınızda geçmiş ne işiniz var okulda ayıptır kardeşim derdiniz ne kesmediğiniz kız kalmadı. Yanımızdaki arkadaşlarımıza bile bakıyordunuz sizinle pis uğraşırım kaşınmayın.


anonim_bay 0

0 Öğlenden sonra saat 4 5 gibi kırmızı gömlek kahve ceket giyen kapalı bi kız fen edebiyat a bloğun sonunda bi hocayla kavgaya tutuşmuştu. Bende o an yan sınıftaydım ne oldu diye gidip bakayım kıza ayıptır hocaya öyle bağırma demeye gitmiştim ki.. Gitmez olaydım hoca kızın sevgilisiymiş ve dün gece kız telini kapatmış diye etekleri tutuşmuş hoca efendinin 😅 Ben nerden bileydim aralarına girdim yapma bu kadar ağır konuşma ayıptır dedim kıza bide ne olsun hoca bir anda bana bağırıp sanane kaybol burdan bizimi dinliyorsun hadsiz saygısız diye başladı. Neye uğradığımı şaşırdım ulan siz nasıl insanlarsınız gelip iyilik yapayım dedim gözümü çıkaraydınız gidin aşkınızıda kavganızıda başka yerde yapın. Edep yahu edep hem öğrenciyle kırıt hemde gel bizden haddimizi bekle bu hocalar fazla olmaya başladılar sen hoca olmayaydın biliyordum sana ne yapacağımı ama..


anonim_bay 0

0 Elimde çok sağlam ve düzgün kullanılmış termosfon vardır uygun fiyata verilecektir. Hiç bir sıkıntısı yoktur sağlam bir şekilde suyuda ısıtır :))

anonim_bay 0

0 Bugün mavi pantolon üzerine turuncu çizgili bir kazak ve beline siyah bir kazak bağlayan Myo 2. öğretim okuyan bayan o nasıl bir yürüyüştür takip ettim ama cesaret edemedim konuşmaya beğen de bulayım seni.

anonim_bay 0

0 Bugün 23 Ekim saat üç gibi merkezi kafateryada yemek yemeye giden kız yanılmıyorsam yeşil bir başörtüsü ve uzun bir siyah ferace giymiştin. Yanında bir arkadaşın vardı öyle güzel bakışların var ki anlatamam hele o sürmeli gözlerin beni benden aldı. g3 mermisi yedim sanki bana bakınca o gözler inşallah bir daha görürüm seni.

anonim_bay 0

0 Uydukentte kiralık daire var mı bilgisi olan yardımcı olursa cok sevinirim dogal gazlı olsun


anonim_bay 0

1 Bugün konuşmak için baktığım hanım efendi; gerçekten amacım sizi üzmek veya tedirgin de bırakmak değildi. sadece güzel bir şekilde size karşı olan duygularımı söylemekti konuşmak için çekindim size doğru gelirken siz seslenip söylediniz ve o şekilde bazı şeyler konuşabildik yalnız şunu söylemek için yazdım gerçekten sizin o sandığınız kişilerden değilim evet sizden hoşlandım yanınıza gelip size sadece duygularımı itirafalan etmekti siz ise baya yanlış taraflara çektiniz yine de size saygı duyarım. Sizden tekrardan özür dilerim lütfen kusura bakmayın hanım efendi.


anonim_bay 0

0 Bingölde erkek öğrencilerin de kalabileceği apart evler var mı ? Tek kişilik bir evde farklı odalarda 3-5 değil ( ve benim bildiğim apart ev fiyatlarına herşey dahil olur faturalar kira vs bir yemek hariç ama burada faturalar yani elektrik su doğalgaz Hariç fiyat 800 900 diyor nasıl bir anlayış var ya )


anonim_bay 0

0 Elimde 3 4 tane halı var yeni temiz ilgilenen yorum yapsın.......................