anonim_bay

104063

0

19371

5978

anonim_bay 0

0 Öncelikle hayırlı akşamlar. Bingölden ayrılalı bayağı oldu. Mezun oldum fakat siz değerlilerle vasat gönlümün seslenişine ortak etmek istedim.
(Metni Okumadan bile aklına ilk ben geldiğimi hissediyor gibiyim.)
Tüm yaşanmışlıklarım belki de son bulacağı bu kovid-19 virüsü münasebetiyle. İnsan evde yalnız,sevdiklerinden uzak, yaklaşacağı temas kuracağı kişilere sanki zarar verecekmiş veya zarar görecekmiş gibi bi algı oluşmuş durumda. Her ne kadar bu duruma önlem diyor olsakta. Aslında tüm zamanların böyle devam etmesi gerektiği taraftarıyım.
Okul döneminde 4 koca yıl boyunca bazı ilişkiler ve bazı olaylar yaşadık tabikide. Fakat sanki herşey bitmiş gibi ayrılık bi gerçekleşti mi artık o iki insan birbirini hiç düşünmüyormuş gibi hayatlarımıza devam ediyoruz fakat her ne kerametse benim 5 yıl önceki kız arkadaşım hiç aklımdan çıkmıyor. Artık duygusal bağ kalmasa bile yaşanmışlıklar düşünülünce bu virüs döneminde arayıp bi sormak istiyorsun durumunu merak ettiğin için. Ne bileyim belki de ölüp gitmek üzereyiz. Sadece şuan durumunu merak edipte arayamadiklarimdan veya tüm kırgınlıklarımdan dolayı ÖZÜR dilerim.

anonim_bay 0

1 Mrblar. İki gün önce bir itiraf yazmıştım muştan bingöle gitmem gerekir diye.
İlk kez itiraf yazdığım için anonimi belirtemedim. Daha sonra fark etimki bayan olarak paylaşılmıştı 1 saat içinde 7 tane yorum geldi "ulaş diye" sonra anonimi
erkek olarak düzeltim fakat hiç bir yorum gelmedi . Bir günlüğüne ne olmak istersin diye sorsalardı. herhalde kız olmak isterdim 😏😏


anonim_bay 0

0 İyi günler! İktisad 1. Sınıf ödevim (sınav soruları) var. Çözebilecek varsa yardımcı olabilir mi? Rica ile.


anonim_bay 0

0 Merhabalar. İstanbul'dan Bingöl'e cuma ve pazar günleri arasında gelebilecek olan var mı yol parası ne kadarsa verilecek:))

anonim_bay 0

0 Toshiba Windows 8 laptop var acil satılık 1500 tl duruma göre pazarlık yapılır yorum yapın ulaşırım 

anonim_bay 0

0 Her Düzeyde Matematik, Fizik, Geometri özel dersi verilir.
Yorum bırakırsanız geri dönüş sağlarım.


anonim_bay 0

0 Selam aleyküm, 3+1 evimizi devredecez, ev dogalgazli uydukent tokilerde bulunmaktadır. Eşyalar temiz kullanılmış olup uygun fiyata devredilecektir.


anonim_bay 1

0 Kızlara Soruyorum ? Cevaplarsanız memnun olurum
"Senin bir gün mutlu olacağını biliyorum. İyi insanlar hep mutlu olur eninde sonunda. Buna inan... Güzel günler göreceksin.. Karşına öyle insanlar çıkacak ki. Öncekilere gittikleri için teşekkür etmek isteyeceksin.. Umarım kendin gibi insanlara denk gelirsin.. "
Her giden böyle klişe teselli mesajı yazat mı acaba
# Bingolluyobaz (😕)


anonim_bay 0

0 Uydu kente 2 + 1 eşyalı apart ev arıyorum acil acil(erkek)..............,,,,,,,,,..,,,


anonim_bay 0

0 Islami araştıran itirafini atan kişi . Ulaşır mısın. Seksen karekter olmasa olmazmış