Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

Yeni Instagram hesabımız @bingolitirafcom

anonim_bay

207897

0

39527

8927

anonim_bay 0

0 Merhaba admin tayin nedeniyle ev devredilecektir evdeki evin konumu çok güzeldir ve kirası uygundur (1300) ev eşyaları sıfır alınmıştır faturaları mevcuttur evli bir ailede oturabilir

anonim_bay 0

0 Arkadaşlar kafemi sattığım için elimde bol miktarda çay var satın almak isteyen varsa yorum yapsın ben ulaşırım


anonim_bay 0

0 Pubg oynayan yok mu aşağıya id bıraksın eklerim ben.... Rumuz prof...

anonim_bay 0

0 Gelme diyorsun da başka yöne gidiyorum gunun sonunda bı bakıyorum yıne sızın ordayım ben yapamıyorum cok pısmanım seni gormeden yasayamıyorum .Evlenmıyorsun uzak durayım dıye soyluyorsun bılıyorum ne olursa olsun bu saatten sonra senden vazgecmem sen benımdın baskasına bırakmam hiçkimse umrumda deil senden başka gülüm.

anonim_bay 0

0 Hızlı ve öfkeli 10 çıkmış eşlik etmek isteyen varsa gidebiliriz herseyini ben karşılarım

anonim_bay 0

0 Satılık dükkan ve erkek kuaförü
adress : ) Karşıyaka mah.

anonim_bay 0

0 Emniyette çalışan biri var mı varsa rica etsem ulaşabilir mi bir konu hakkında bilgi alacaktım da

anonim_bay 0

0 Herkese merhaba bişeye değinmek istiyorum eleman için itiraf atıyoruz. Yorum yapanlara dönüş yapılacaktır Diyoruz ama yorum yapanların mesaj bölümü kapalı kusura bakmayın ama, biraz beynimizi kullanalım itirafın sahibi nasıl bize dönüş yapacak diye. Normalde bile yorum yapmıyorum. Yorum yapan arkadaşlar yorumlarını silsinler bence çünkü mesaj bölümü kapalı.
Rumuz.E.Ç

anonim_bay 0

0 Saat 18.00 ile 19.0 0arasinda K. da oturan burnu fındık ağzı kahve tişörtünün omuz kısmında 82 yazan kız sen ne güzel şeydin öyle bakmaya kıyamadım

anonim_bay 0

0 Dün akşam 8-9 suları kyk nın önünde solda kaldırımda oturan iki kız arabayla yanınızdan geçtik bir şeyler yiyip içiyordunuz sanki buralardaysanız yorum yapın.