anonim_bay

89533

0

16530

5738

anonim_bay 0

0 1 yıl oldu konuşmuyoruz diyen hanımefendi bahsettiğiniz kişinin adının baş harfi ne söyler misin

anonim_bay 0

0 Merhaba arkadaşlar sormak istediğim bişey var. sevdiğim bir kadın vardı ve uzun zamandır birlikteydik. Onunla ilişkiye girdim ama bekaretinin olmadığını öğrendim. Bunu sorduğum zaman direk bana doğuştan böyle olabileceğini söyledi. Ben ilk defa onunla yaşamıştım. Ne yapacağımı bilmiyorum çünkü doğuştan da olabilir ama başka biriyle de birşeyler yaşamış olabilir. Siz olsanız ne yapar


anonim_bay 0

0 Elimde bi kaç tane Yavru köpek var beslemek istiyen varsa ulaş demesi yeterli.......bnm için


anonim_bay 0

0 Elimde tek kişilik bazasız yatak var ilgilenenler? 80 karakter....................


anonim_bay 0

0 6 ay daha garantisi devam eden ultrabook satıyorum. Tez yazmaya vs birebir 4 saat şarjı gidiyor marka lenovo ideapad 120s çok hafif ve ince. Fiyat 1200 ihtiyaçtan satılıktır.


anonim_bay 0

0 Seni çokkkk seviyorum beni bırakmış olsan da her zaman da sevecegim öyle gönlümün bir köşesinde öyle kalacaksın. Hatalarımı keşke affetsen cok pişmanım (güzel gamzelim) keşke zamanı geri alabilseydim


anonim_bay 0

0 10 aralıkta O cafede masa 8 de oturan iki hanımefendiden açık olanı lütfen bu paylaşımı beğenir misin? Çok tatlı gülüyordun montunun rengi kırmızıydı.


anonim_bay 0

0 Merhaba admin, Uydukent civarında doğalgazlı kirası uygun yarı bodrum ev arıyoruz acil.


anonim_bay 0

0 Yazıklar olsun size ne kadar iğrençsiniz utanmadan bide ben ona aşık oldum yok ben bu renkteki elbiseliye vuruldum bu ne rezillik anneniz babanızda okadar emek sarf ediyor sırf bu renk aşıkları okul okusun diye ama sizin rezilliğinize bakın hele sonrada sağda solda oturup biz üniversiteliyiz öğrenciyiz durumumuz yok kıza gelince hepiniz milyonersiniz bi giyinişiniz var fabrikatör öyle giyinmiyor.


anonim_bay 0

0 ÇAMAŞIR MAKİNESİ pırıl pırıl hiçbir tamirat görmemiştir daha büyüğünü aldığım için satıyorum 350lira