Kadın Erkek Popüler
Lütfen itiraflarınızı yukarıdaki içini dök yazan alana en az 80 karakter olacak şekilde yazın. Ardından cinsiyetinizi seçtikten sonra gönder butonuna tıklayınız. Mesaj gönderildi uyarısını gördüğünüzde bize iletilmiş demektir. Biz inceleyip onayladıktan sonra yayınlanacaktır. 
1 Rossee!..
Artık bir şans ver bana
Muhtacım artık sana
Güller sarsın dünyayı
Sen ki yalnız gül bana
O kendini biliyor admin okuduğu zaman zaten mesaj atar ❤💛
0 Karşıyakada 1ci kat daire Uzunsavatta teras kat kiralıktır. Eşyasız ilgilenenler mesaj atsın. 5 ile 12 arası çalışacak bayan eleman aranıyor.


0 Üniversitenin önünde isimsiz genç banka kartı buldum. Kaybeden girişteki güvenlikten alabilir.


0 Bugün myo da gördüğüm lacivert şişme montlu diş ve protez bölümü okuyan çocuk nasıl ulaşabilirim sana :)


0 6 ay daha garantisi devam eden ultrabook satıyorum. Tez yazmaya vs birebir 4 saat şarjı gidiyor marka lenovo ideapad 120s çok hafif ve ince. Fiyat 1200 ihtiyaçtan satılıktır.


0 Uydukentte tokide bodrum kat dayalı veya boş dayalı olsa daha iyi olur daire arıyorum devretmek isteyen arkadaşlar Ulaş yazın ben ulaşırım


0 Cehennemde yanacağız ve en önlerde locadayız...

#MistikdegilMustafa

80 çubuk kraker


0 Seni çokkkk seviyorum beni bırakmış olsan da her zaman da sevecegim öyle gönlümün bir köşesinde öyle kalacaksın. Hatalarımı keşke affetsen cok pişmanım (güzel gamzelim) keşke zamanı geri alabilseydim


0 10 aralıkta O cafede masa 8 de oturan iki hanımefendiden açık olanı lütfen bu paylaşımı beğenir misin? Çok tatlı gülüyordun montunun rengi kırmızıydı.


0 Merhaba admin, Uydukent civarında doğalgazlı kirası uygun yarı bodrum ev arıyoruz acil.