Kadın Erkek Popüler
1 Hemşirelik 1. Sınıfta okuyan yakışıklı uzun boylu topsakallı çocuk gör artık beni (rumuz sarışın bayan)
2 Tek kalabileceğim uygun fiyata apart arıyorum. Bilen varsa yorum yapsın max 500 lira verebilirim 2 +1 olursa apart 2 kişiliği de razıyım.
1 Allahım bu insanlar nasıl evleniyor 🙄🙄🙄 Herkes birbirini seviyor benim niye hiç duygularım olmuyor bildiğin kereste sıkıldım ama olmuyor ağa olmuyor😬😬😬😬
0 Bu akşam saat 9 civarında elinde bir demet çiçek ile P. A. yurduna gelen uzun boylu deri ceketli çocuk 3 kişiydiniz. 3 arkadaş seni izledik, barışmak için gelmiştin galiba barışamadan geri döndün. Giderken arkana baktın birkaç defa seni kaçtır görüyorum. Eğer hayatında kimse yoksa seninle konuşmak istiyorum. İsmini falan biliyorum senin ınstagram hesabını da sadece yazacağımı haber vermek istedim.
0 Bir insan ramazanda oruç tutmayabilir.
Belki hastadır belki yolcudur, bilinmez.
İsterse de keyfi olarak tutmasın onun bileceğidir, hesabını o verecek. Lakin Müslüman mahallesinde aşikare yemek yiyemez. Mesele aç olanların canının çekmesi değil mesele vakte hürmet, inanca hürmet.
0 Merhaba. Uydukent tokilerde evimizi devrediyoruz. Ev 3+1 giriş katında evde televizyon hariç her türlü eşya( internet dahil) var.Kirası 450 tl ve doğalgazlıdır. (Haziran 20 sinde devir verilir)
0 Merhaba arkadaşlar, duygusal boşluk yaşayan veya üzgün olan bireylere sesleniyorum; Bu hayatta sizden daha önemli başka hiç bir şey yoktur. Kendinize değer verin, kendinizle keyifli vakit geçirin. Olaylara hep kötü yanından bakmaya alışmayın. Her zaman olduğunuz gibi davranın. Unutmayın ki zaman ilerledikçe geçmişi hatırlayıp " ne kadar boş şeylere üzülüyormuşum" diyip gülüp geçeceksiniz. Hepiniz çok özelsiniz yeter ki kefşedin :)
0 Bugün merkezde bir kız gördüm yemin ediyorum tüm üniversitenin kızlarına bin çeker. Bende güzel kız yok sanıyordum. Sarışın kız benden kurtuluşun yok artık.
0 İsmi zeynep olan kızlar sizcede çok güzel ve zalim değil mi gençler?
80karakter şeysi.
0 Merhabalar ben ihtiyacım olduğu için garsonluk yapıyorum ve gece geç saatlere kalıyoruz. Bazen eve giderken hep rahatsız ediliyorum.  Tanımadığım kişiler tarafından takip edilip numaram isteniliyor. Lütfen sizinde kardeşiniz yok mu biraz edepli olun.