Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

Kadın Erkek Popüler
0 Merhaba arkadaşlar!
Size güzel bir haber vermek istiyoruz!
Eşim 5 aylık hamile ve bizim bir kız çocuğumuz olacak.
Bizim bir kızımız olacak, anlayabiliyor musunuz, lütfen anlayın bizi!
Bizim kızımız başka bir babanın çok sevdiği kızından bize verilecek en güzel hediye. (Tabii nasip edeni de unutmamak gerekiyor.)
Anne olmak, baba olmak, ebeveyn olmak, bir çocuğun sorumluluğuna tabii olunmak nasıl bir süreç, bunu ne kadar iyi becerebileceğiz ve ne kadar hazırız bu duruma bilmiyorum ama çok heyecanlıyız!
Yıllardır ailesinden rıza alarak yanımda var olan bir kız çocuğunun saçlarına dokunuyorum ve şimdi ikinci bir kız çocuğunun saçlarına daha dokunacağım. Hep derdim eşime; baban ne kadar şanslı bir adammış senin gibi güzel bir kız çocuğuna sahip diye ve şimdi benim şansım iki kat artacak, eşim vardı şimdi de kızımız gelecek. Kızımıza Leyla adını vereceğiz, böyle kararlaştırdık.
Bizim kızımız dünyaya annesi gibi bakacak, annesi gibi uzun saçları olacak, eşitlikler içinde büyüyecek, erkek çocuğunun ardından koşmayacak, konuşacak, ebeveynleriyle dans edecek, şarkı söyleyecek, şiddetin egemenliğinde büyümeyecek, namus diye hayatı çöplüğe dönmeyecek, adımıza leke gelecek diye gözü körleşmeyecek, okuyacak, dedesinin yanında babasına sarılabilecek, aynı masada dedeleriyle yemek yiyebilecek, yemeğe sonradan oturmayacak. Biz bu toplumla savaşacağız ve kızımız asla geride kalmayacak, ezilmeyecek, baskılanmayacak, şiddete maruz kalmayacak, en güzel eğitimi alacak. Biz onun dünyasını güzelleştirebilmek için tüm renkleri bir araya getireceğiz. Bizim dünyaya gelecek olan bir kızımız var ve biz ona asla SEN KIZSIN! demeyeceğiz. Okuduğunuz için teşekkür ederiz, uzun oldu ama olsun, biz yıllardır bu anı bekliyoruz, siz de 10 dakikanızı ayırabilirsiniz. :)
1 Yaşattıklarımızı yaşayacaksak bir kez kırılacağım. Çok kez beğenilmeyeceğim. Hep beyaz yalanlar duyacağım. Ne kötü olacak vay be!!
0 Iyi geceler doğalgaz faturasına sarılı 500 liramı düşürdüm arkadaşlar bulan olursa Allah rızası için yorum yapar mısınız😞


1 Sen gideli aylar oldu ama hala anılarımız aklıma gelince boğazım düğüm düğüm oluyor. Ne sana gelebiliyorum ne senden gidebiliyorum. Çok özledim. Keşke eskiden olduğu gibi arasan tekrar,yazsan... yine tartışsak yine bağırsan çağırsan ama gelsen. Bingöl’den geldiğimden beridir o şehirden aklımda kalan tek kişi sensin. Bingöldesin şuan biliyorum. 1 yılım yanında geçti hep yanımdaydın iyi kötü. Dışarı çıktığımda seni görme şansım vardı en azından küstüğümüzde şimdi aylar geçti ama sen yoksun. Yokluğuna alışamıyorum çok özlüyorum. -D
1 Bana dön S............


1 Acil BAYAN ev arkadaşı aranıyor . İlgilenenler yorum yapsın lütfen ben ulaşırım .
1 Admin nolurr herşeye ulaş diyenleri tespit edip engellermisin dalga geçiyorlar insanlarla lütfen bu konuyu ciddiye al admin sayfayı takip edenlere de sesleniyorum her yorumda ulaş diye yazanları ben engelliyorum sizde öyle yapın herşeye ulaş yazanları engelleyin ki önemli bişey olduğunda ihtiyacınız olduğunda gerçekten yardım olabilecekler karşınıza çıksın ancak öyle temizlenir en azından bu da bir önlem olacak yarısından bile kurtulsanız baya iyi olacak memleket sapık kaynıyor zaten özellikle kadınlara ulaş yazarlar bana göre bu sapıklık TIR.


0 Tezim var cüzi bir miktar karşılığı yazmak isteyen var mı.


1 Kafede çalışacak dünya mutfağına hakim cheff, usta aranıyor yorum yaparsanız ulaşırım ben 🙏


2 Yunus mesajımı neden görmüyorsun gör artık beni napsam göreceksin yarana merhem olacağım gör bunu🙂🙂🥰