Kadın Erkek Popüler
Lütfen itiraflarınızı yukarıdaki içini dök yazan alana en az 80 karakter olacak şekilde yazın. Ardından cinsiyetinizi seçtikten sonra gönder butonuna tıklayınız. Mesaj gönderildi uyarısını gördüğünüzde bize iletilmiş demektir. Biz inceleyip onayladıktan sonra yayınlanacaktır. 
0 Arkadaşlar ödev yapılacak 100 sayfa internetten kopyala yapıştır ve düzenleme yapılacak. Finallere kadar yapılması lazım ücret karşılığı yardımcı olaclbilecek olan var mı acil.
0 Merhaba acil bayanın kalabileceği apart aranmaktadır. 300 350 civarında olursa iyi olur.


0 Elinde çalışan 2+1 gibi ses sitemi olan varmı yorum yapması yeterli.
(Fiyatı abartılmamış)


0 Arkadaşlar açıköğretim lise kaydı ne zaman ve nasıl yapılıyor bilen var mı yorum yapabilir misiniz?


0 Merhaba. Sene 2013. Minibüsle Rize’den Trabzon’a gidiyorum. Trabzon’a yaklaşık 20 km kala minibüsün arka taraflarında yaşlı bir amca şoföre ‘ beni fırında indir’ diye seslendi. Şoför demekki duymadı fırını geçti. Geçince de amca kızdı tabi. Şoföre bağırdı. ‘ ha uşağum beni firunda indir dedum da’ dedi. Şoför de ‘ demedun emica’ demeye başladı. Amca ‘ dedum’ , şoför ‘ demedun’ diye tartışmaya başladılar. Neyse bunlar dedum demedun tartışması yaparken minibüs gitmeye devam ediyor. Bunlar hala dedum demedun tartışmasını sürdürüyor. Neyseki bu tartışma 10 km boyunca sürdükten sonra şoför aracı durdu ve amca indi.


0 Eski devlet hastanesi karşısın da bulunan Ş. E’de çalışan kız, giydiğin kırmızı elbise çok yakışmıştı. Bir ara eczaneden çıkıp manava gittin. Seninle bir, iki kelam etmek isterdim fakat zamanım yoktu. Ömre bedel gözlerin ve de doğal bir güzelliğin vardı.


0 Arama beni dedi peşimden sakın koşma dedi aklımdan çıkmak bilmiyor sürekli düşünüyorum sürekli ne yapacağımı bilmiyorum ben bunları haketmedim iki gözüm 😞rumuz:vetmüz


0 Elimde iki adet matematik kpss 2020 soru bankası var ben çözemediğim için ihtiyacı olan birine verebilirim.


0 Arkadaşlar Satılık iki kişilik baza yatak vardır. 80 karakterşeysinden............


0 Viski gibi olmalı kadın. Markette satılmayacak kadar değerli.. On iki yıl bekleyecek kadar asil ve baş ağrıtmayacak kadar kaliteli...