Kadın Erkek Popüler


5 Baştan sarmalı kaseti. Kırmadan sarmalı, yakmalı çekmeli, sonra atmalı, ezmeli, son kalan izmariti!!
1 İSG Hak. S. Okul başladı ve sen yoksun artık buraralarda. Senin varliğın bile bana yetiyordu. Şimdi söyler misin nasıl geçecek koca bir dönem.

0 Bugün akşama dogru balıkçıya gelen iki kız oruçluydunuz galiba Allah kabul etsin kırmızı üst giyen bayan yorum yapar mısın ulaşayım sana acil.
1 Arkadaşlar merhaba. Tanıdığım bir çocuk var 9 veya 10 yaşlarında. Babası ceza evinde yıllardır ve hayatı hiç kolay değil. Sizden ricam eğer bir çocuk sevindirmek istiyorsanız lütfen yorum yapın. Ben şahsen kullanmadığım bir tablet var onu hediye edeceğim siz de yardımcı olmak isterseniz yorum yapın lütfen. Ben size ulaşırım. Teşekkürler.
0 Iş arıyorum diye paylaşım yapıyorum bu sayfada sonra nerde sapık varsa yazıyor her işi yapar mısın diye. Şerefimizle çalışamayacak mıyız? İş deyince neden hep başka yerlere çekiyorsunuz. Yazıklar olsun.
0 Bir erkeğin sana abi gibi davrandığını veya sevdiği için yanında tuttuğunu nasıl anlar insan bilen varsa cevap yazsın manevi abi gibi davrananın çizgisi nereye kadardır? Bilen yorum yapsın lütfen...
0 Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen??
Sahi nedir sevmek
Bir muma ateş olmak mı?
Yoksa yanan ateşe dokunmak mı?
Sevmek ne zormuş meğer :((((
Sss
0 Merhaba ben iş arıyorum ama temizlik işi olursa sevinirim dalga amaçlı yazmayın lütfen şimdiden teşekkürler.
0 Ya amma uzattınız, kim kimle ne istiyorsa yapar, kimseyi de ilgilendirmez. Buradaki problem şu olmalı, ben yapıyorum ama evli miyim, sorumlu olduğum bir yer var mı veya dini açıdan etik değil mi? Kusura bakmayın ama bu konularda sorumluluğu olmayan veya hissetmeyen bir insan istediği şeyi yapmakta özgürdür. Kimsenin özel hayatı siZi ilgilendirmez. Eminim yorum yapanlar bu hayatın yanından geçemedikleri için kıskanıyorlardır. Ben öğrenci değilim ama sevgilim üniversitede hoca. Ben hayatım boyunca bu kadar kültürlü insanlarla aynı ortamda olmadım. Bu onların artıları ve bu insanlar bana hiç bir şey kaybettirmedi tam aksine kazandırdı da. Muhtemelen çekemeyen ya da onları kıskanan mahlukatlar var...
0 Hergun senin için geliyorum K.M.'na. Saçını çok kısaltmışsın ama yakışmış. Artık başını kaldır da gör beni.