Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

Kadın Erkek Popüler
1 Gidince seni çok özleyeceğim. . gitmeden bile özlüyorum.. bingolün bana kazandırdığı güzel insan .. herkese suratı asık bana hep gülen insan .. değer verdiğini iliklerime kadar hissettiren adamm . . Bu itirafı üstüne alinmalisin (Antialeni 😉)
0 Sayın büyüklerim hepinizin ellerinden öperim zamanımı boşa geçirmek istemiyorum uğraşacak çalışacak birşeyler arıyorum eleman eksiği olan varsa hangi iş olursa olsun yaparım lütfen Allah rızası için dönüş yapın.
0 Merhaba kpss çalışacaz bize 3 aylığına dayalı döşeli kiralık ev lazım öğrenci arkadaşlar yorum yapabilir mi evi tertemiz tekrar geri kendilerine teslim ederiz hatta kontrol etsinler bir sorunla karşılaşırlarsa gideririz inşAllah


1 Selam dışı cool içi çöp dolu insanlar. Hayatınız dışkınız gibi ama eğilip burnunuzu almayacak kadar da kibirlisiniz. İflah olmaz bir topluluksunuz. Allah'ın lanetlediği ne varsa yapıyorsunuz fakat namazınızdan da geri kalmıyorsunuz. Ateist olan birine rahatça sövüp sonrasında müslümanım deyip arkadan da sarhoş sarhoş yatağınıza girmeyi ihmal etmiyorsunuz ne de olsa "kelime-i Şahadet" getirdiniz değil mi? Bu düşünce yapınızla akıllıyım, mantıklıyım diye de geziyorsunuz. Zaten sayfanın bir vizyonu yok istediğimi söyleyebilirim. Sadece yazım kurallarına uyup, siyaset yapmamam gerekiyor 😄. Bu arada Allah'ın yapma dediğini inatla yaparsanız bu da bir çeşit şirktir söyleyeyim dedim.
0 K. kafede akşamüstü arkadaşlarınla oturuyordun bu kadarı yeterli beni tanıman için (: beğenirsen bulurummm :)


1 Merhaba bi sorum olacak bilgisi olan konuşsun şimdi ben hem lise kpss hemde üniversite kpss sine girebiliyor muyum bu yıl 4 cu sınıfa geçecem
1 Saat 21.45'de
D. Cafedeydi.
Bakışı çok tatlıydı
Rumuz:ILIK SU
Off 80 karakterrrrrrrrrrrrrrrrr


1 Ahmet seni çok sevmiştim değer vermiştim böyle bitmemeliydi dilerim Allah'tan bana yaşattıklarını yaşarsın amin


1 Bir yar seviyorum """Tokatlı""" 🙈🙈😂😂😂💝💝💝💝 kendini biliyor umarım cevap gecikmez 🙈


1 Ne yaparsam yapıyım unutamıyorum ne yöne bakarsam bakayım onu görüyorum Allah’ım sonumuzu hayırlı eyle...