Kadın Erkek Popüler
0 Canımın içi kusura bakma, günaydın mesajını görmemişim! Çünkü yazmamışsın.. :( yazıyordu bir yerde, gördüm de iç geçirdim kurban oldugum be!
0 Bugün 20.02.2020 perşembe myo kantininde saat 15:30 civarı oturan siyah montlu çok dalgın gözüküyordun ne kadar dikkatini çekmek için çabalasamda kafanı telefondan kaldırıp etrafına bakmadın umarım birdaha karşılaşırız 😊


0 Merhaba arkadaşlar vize tarihleri belli mi bilen varsa yorum yapsın teşekkürler ☺️


0 İşe ihtiyacı olan çalışkan part time bayan arkadaş arıyoruz ihtiyacı olan yorum yapsın 


0 Uzun süre sonra gördüm yine seni ama gözlerindeki parlaklık ve gülüş gitmişti salgunlaşmıştı yüzün, üzgün dalgın yürüyordun fakültene. Noldu diye sormak isterdim ama cesaret edemedim yine iyisindir insAllah.


0 Yemekhanede karşılıklı oturup yemek yemek yerine yan yana oturup milleti süzen embesiller, abazalar. O pis bakışlarınızı üzerimizden çekip zıkkımlanında rahat rahat yemek yiyelim.
0 İlahiyat fakültesi kızlarına komple söylemek istiyorum. Allah rızası için ilminizi öğrenmeye bakın bırakın kim kimi sevmiş kim kimle sevgili kim kimin kocası kim kimin karısı size istirham ediyorum Allah'tan korkun ve ilminizi öğrenip örnek olmaya bakın.
Bir kadın 10 erkekle sevgili olsa gözünüze batmaz. Bir erkek bir kadına yazsa reddedilse dile gelir ya hu hele bir geçin aynanın karşısına ben ne kadar iffetli ne kadar dürüst ne kadar Allah'tan kokruyorum diye bir sorun kendi kendinize.
Gruplara ayrılıp milleti çekiştireceğinize birlik olun islamı yaşayın belki mağfiret olunur ve örnek olursunuz. Reziller.
0 " Girdim ilim meclisine, Eyledim kıldım talep,
Dediler ilim geride, İlla edep illa edep. "

Hadi bakalım ilk sözüm #Atakan p*ştuna gelsin insan değil lan inanmıyorum Allah denince gözleri kızgınlaşıyor kafası eğiliyor.
0 Salemün Aleyküm Bu kural gösteriyor ki, her küçük her büyüğe büyüklüğü nispetinde saygı gösterir. Şimdi büyükler büyüğü olan Allah’a secde etmeyi çok görebilir miyiz?

- İnsanoğlu kendisine iyilik edenlere karşı büyük bir saygı hisseder ve onu gösterir. Kemalat sahibi, makam sahibi, ilim-irfan sahibi kimselere karşı da hep sevgi ve saygı göstermek ister. Bir memur kendi amirine, bir asker/bir ast kendi üstüne karşı gösterdiği saygı duruşundan sadece lezzet alır.

Şimdi, bizi yoktan var eden, güneşi ayı, bize hizmetçi yapan, yeryüzünü bir nimet sofrası olarak bize ihsan eden ve bizim hakiki amirimiz olan Allah’a karşı başımızı yer koyarak göstereceğimiz saygının ne kadar yerinde olduğu açıktır. Küçük bir makam sahibine tereddütsüz saygı gösterirken, en küçük bir amirine saygıda kusur etmezken, ufak bir iyiliğinden ötürü bir insana kul-köle olurken; bütün varlığımızla medyun-u şükran olduğumuz Rabbimize karşı secde etmeyi gurur meselesi yaparsak, komik duruma düşmez miyiz?

- Şu kabul gören bir gerçektir ki, insan saygıyı hakeden bir büyüğüne ne kadar saygı gösterirse o kadar büyür. Demek ki Allah’a secde eden küçülmez, büyür, şeref kazanır, Allah’a yakınlaşır. Bu ise en büyük bir şereftir.
0 Şuan maddi olarak çok zor bi durumdayım borç olarak nisan 10 da ödemek kaydıyla verebilecek olan var mı samimi olanlar yazsın.