Kadın Erkek Popüler
0 Arkadaşlar merhaba. Elazığda kbb doktoru Yavuz Sultan Selim Yıldırıma ameliyat olan veya doktorla ilgili görüş paylaşabilecek olan var mı ?
1 Günlerce bakıştık bakışmaktan öteye gidemedik. En azından tanışabilirdik ama olmadı. Belki de ruhumuzu bakıştığımız yerde kitaplar arasına bıraktık.


0 Merhabalar !
Bingöl’de 3+1 evimiz var TOKİ de . Öğrenciyiz ve sanırsam 2 yada 3 ay boş kalıcak . Bundan dolayı kiraya vermeyi düşünüyorum. Sadece kadın öğrenciler ve memurlara . İlgilenen olursa yorum yapsın .


0 Bir kaç aylığına evini devretmek isteyen var mı? Güvenilir ve temiz bir ev olursa güzel olur
1 Arkadaşlar bu hafta batı tarafına giden varmı bingölde .Ankara Kayseri .Fark etmez yol ücreti verilecek
0 Sular köpürmemeliydi Rüveyda kırılmamalıydı ıslak dalları hasret servilerin.
Ben zehre alışkınım, şerbete değil rüyalar nefret eder avare duruşumdan, kabuslar çeker ancak derdimi yeryüzünde Rüveyda...


0 Almaya heveslendiğim bir kitap gibisin aslında, kapağı güzel ve içini okumak istiyorum.
Müsaade eder misin...?


0 Öncelikle hayırlı akşamlar. Bingölden ayrılalı bayağı oldu. Mezun oldum fakat siz değerlilerle vasat gönlümün seslenişine ortak etmek istedim.
(Metni Okumadan bile aklına ilk ben geldiğimi hissediyor gibiyim.)
Tüm yaşanmışlıklarım belki de son bulacağı bu kovid-19 virüsü münasebetiyle. İnsan evde yalnız,sevdiklerinden uzak, yaklaşacağı temas kuracağı kişilere sanki zarar verecekmiş veya zarar görecekmiş gibi bi algı oluşmuş durumda. Her ne kadar bu duruma önlem diyor olsakta. Aslında tüm zamanların böyle devam etmesi gerektiği taraftarıyım.
Okul döneminde 4 koca yıl boyunca bazı ilişkiler ve bazı olaylar yaşadık tabikide. Fakat sanki herşey bitmiş gibi ayrılık bi gerçekleşti mi artık o iki insan birbirini hiç düşünmüyormuş gibi hayatlarımıza devam ediyoruz fakat her ne kerametse benim 5 yıl önceki kız arkadaşım hiç aklımdan çıkmıyor. Artık duygusal bağ kalmasa bile yaşanmışlıklar düşünülünce bu virüs döneminde arayıp bi sormak istiyorsun durumunu merak ettiğin için. Ne bileyim belki de ölüp gitmek üzereyiz. Sadece şuan durumunu merak edipte arayamadiklarimdan veya tüm kırgınlıklarımdan dolayı ÖZÜR dilerim.


0 Uydukent siz yokken daha huzurlu bilin istedim.


1 Mrblar. İki gün önce bir itiraf yazmıştım muştan bingöle gitmem gerekir diye.
İlk kez itiraf yazdığım için anonimi belirtemedim. Daha sonra fark etimki bayan olarak paylaşılmıştı 1 saat içinde 7 tane yorum geldi "ulaş diye" sonra anonimi
erkek olarak düzeltim fakat hiç bir yorum gelmedi . Bir günlüğüne ne olmak istersin diye sorsalardı. herhalde kız olmak isterdim 😏😏