anonim_bayan

47737

0

7548

5723

anonim_bayan 0

1 At gibi giden it gibi döner g*t gibi ortada bırakın 😏😏😏

anonim_bayan 0

1 Tek kalıyorum. Ev arkadaşı olarak yanıma gelmek isteyen varsa yorum yapsın ben ulaşırım. (Bayan)

anonim_bayan 0

0 İ... kafede calışan gözlüklü çocuk çok tatlıydın bundan sonra senin için hep ordayım seni ve sesini çok beğendim takibimdesin. 

anonim_bayan 0

2 Ilk tirafim olacak sayfaya ,size annemden bahsetmek istiyorum bugün sohbet arası gizlediği bir gerçeği öğrendim bize diyemediği, evlatlarına yiyecek bulamayıp sabah ezanında kapı kapı dolaştığını utandığı için o saati seçtiğini öğrendim,bugün olduğumuz yerlerde annemizin hakkını gördüm, O BENIM KAHRAMANIM ,annenizin değerini iyi bilin sizin de bilmediğiniz acı gerçeği vardır. Sizin asıl her şeyiniz, bitaneniz, ölümüne seveceğiniz, ilk aşkınız, gözbebeginiz ANNEnizdir. Bazen annemizi de babamızı da o çok sevdiğiniz insan kadar sevemiyor insan ..

anonim_bayan 0

1 Herkes birilerini yadırgama yargılama peşinde. Eleştiri yaparken çok acımasızca yapıyorsunuz ve karşıda ki insan bunu şuan kabullenecek kafada mı değil mi bunu düşünmeden yapıyorsunuz. İnsanız duygularımıza yenik düştümüz anlar olabiliyor ama siz bunu eleştirerek yardımcı olamazsınız sadece o insanı daha çok o şeye itersiniz tamam yanlış yapmış olabilir ama bunu sorgulamak kimseye düşmez. Önce bir kendinize bakın her haltı yapıyorsunuz ama konu siz olunca yaptığınız her şey doğru. Doğru ya da yanlış herkes önce kendine baksın. Yargılayacaklar diye kimseye bişeyimi anlatmaz hale geldim. Onların yargılaması umurumda değil benm yaptığım doğru yanlış günah ya da değil bu kimseyi ilgilendirmez ama sırf sizlerden yaptığın yanlış lafını duymamak için hiç kimseye bişeyimi anlatmıyorum. Hayat bu yanlış yapacaz ki doğruyu öğrenmek için. Sizlerden ricam Bir insan yanlış yaptığında onları acımasızca eleştirmek yerine sorunlarına çözüm bulmayı deneyin ona her ne olursa olumlu yaklaşın. İnsanları dertlerini içlerine atacak duruma getirmeyin o insanı da anlayın. Her insan hata yapar kendi yaptıklarınızı da görmezden gelmeyin. 🙏

anonim_bayan 0

2 Sevmeyin sevmeyin hepsi yalan hepsi gidiyor en gitmez dediğin bile gidiyor yeter ki gözüne başkasını kestirsin.

anonim_bayan 0

0 Kültür mahallesi petrol ofisi alt sokağı kiralık daire bulunmaktadır 3+1 odalı
Yakıt : 800
Kira :500
İlgilenenler yorum yapmaları yeterlidir

anonim_bayan 1

0 Sen benim çocukluğum sen benim ilk yarim ilk sevdalım. 2005 yılım ne de çok seviyorum seni ne de çok özlüyorum koca 14 yıldır seviyorum hala ilk günkü gibi seni senden habersizce seviyorum tertemiz bir duyguyla sevgiyle seviyorum seni ve bi ömür de herdaim yüreğimin en derininde olacaksın bu dünyada kavuşmak nasip olmadı olmayacak ama RABBIM öbür dünyada seni bana yazsın Ahiretliğim..

anonim_bayan 1

0 Beşiktaş'ın verdiği mutluluğu neden kimse veremiyor? Maçlarda duyduğum heyecanı tarif etmem imkansız gibi bişi 😏🦅⚪⚫ 🖤

anonim_bayan 0

0 Elinde uygun fiyata buzdolabı ve çamaşır makinesi olan varsa ulaşabilir mi? Çok acil ihtiyacım var.