Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

anonim_bayan

134661

0

23748

7622

anonim_bayan 0

0 Günlük ev arıyorum arkadaşlar yardımcı olabilecek varmı.
Boş insanlar yorum yapmasın

anonim_bayan 0

0 Bu aksam alkol icmek isteyen varsa ulas demesi veya begeni yapmasi yeterli
Rumuz Serhat

anonim_bayan 0

0 merhaba M.B adında kimlik kaybolmuştur.
bulan olursa bilgi verebilir mi????

anonim_bayan 0

0 26.07.2021 günü sabah saat 07:50 civarı meşhur s. de gördüğüm güvenlik görevlisi bayan keşke ulaşa bilsem sana…

anonim_bayan 0

0 Karşı. Yaka Mahallesi'nde nargile ürünleri satan küçük mini bir market var bayramdan önce düğün vardı Ahmet dursunda oradan geçmiştim önünde bir adam oturuyordu yeşil gömlekli aşırı hoşuma gitti eğer buralarda onu tanıyan bilen varsa hayatında kimse yoksa adını felan söyleyebilir mi kendisi burdaysa noktada koyabilir . Aslında gelip söyleyecektim fakat işte yanında bir iki adam vardı yüzüm tutmadı lütfen tanıyan bilen bana söyleyebilir mi aklımdan çıkmıyor çünkü. Belki beni tanır siyah tişört sarı etekli sarışın kızım ben:)

anonim_bayan 0

0 Ev kedisi kaybolan varmı giri renkte bi kedi varda şu an camizin önüne geldi doyurdum açtı kültür mahallesinde kedisi kaybolan varsa ulaş demesi yeterli


anonim_bayan 0

0 Bir erkegin ne hosuna gider en çok ne hediye alınabilir özel bi gun icin fikir verir misiniz?

anonim_bayan 0

0 Bugün cavuşlar köyüne gelen mavi beyaz tişört'lü açık kot giyen gözlük'lü ortada ne güzel oynuyordun yabancıydın ama inşaallah buralardasın sana ulaşırım inşaallah🥰🥰

anonim_bayan 0

0 Sabah askere gidecem üç yıldır görmek nasip olmadı görseydim belki iyi gelirdi 23.4


anonim_bayan 0

0 Evett arkadaşlar uzun zamandır hastalık sorunlarımla uğraştığım için herşeye ara vermiştim ama beklenen gün geldi yarın büyük gün bingölün ilk ve tek modifiyeci kızı sahneye bir giriş yapacak ki ortalığı ayağa kaldıracam bekleyin o asla yapmaz diyenler özellikle beklesin gümbür gümbür geliyoruz sadece izleyin..