anonim_bayan

54841

0

8864

5927

anonim_bayan 0

1 Bazen insanı üzen kaybetmek değil yarım kalmak oluyor.. Sanki elinin birini kaybetmiş de bir daha hayata tutunamayacak gibi. Sanki bir bacağı kopmuş da bir daha ayağa kalkamayacak gibi.. Hani birinden umutlanıyorsun o varken bana bir şey olmaz dediğin kişi koca bir hiç çıkıyor yaa, En önemlisi de ona olan bütün güvenini boşa çıkarıyor yaaa.. O zaman öyle derin bir hayal kırıklığına uğruyor ki insan toparlaması öyle kolay olmuyor. Bazıları onun için üzülme değmez diyor ama onun için harcanan onca özveriden haberi olmuyor.. Gönül bir şeylere alışıyor elbet bazı şeylere katlanıyor. Ama yaşadıklarını asla unutmuyor...

anonim_bayan 0

0 Kütüphanedeki uzun boylu siyah giyinen esmer beyefendi bu 3. İtirafım olacak. Artık farket beni. Yüzüme bile bakmıyorsun. 😔


anonim_bayan 0

0 Bu paylaşımı dün sabah yapmıştım ama sayfada yayınlanmadı Z. Cafenin Nargilecisi Ö.F bana kızma burdan yazmam ama sana dememem çok mantıksız geliyo biliyorum ama zamana ihtiyacım var bu süreçte kimseyle olmazsın umarım çünkü senin hayalinle yaşamayı değil gerçekten yaşamayı istiyorum.

Klasik stüdyo çekimleri ile sınırlı kalmayın, hayalinizdeki mezuniyet çekimlerini elde edebilmeniz için bizim sınırlarımız sizin hayalleriniz. Hayalinizdeki karelere kavuşabilmeniz için mekân sınırlamamız ise hiç yok. İster iç mekân ister dış mekân olsun en profesyonel mezuniyet fotoğrafçılığı kareleri için Çevlik Foto & Video Organizasyon Ekibi olarak sizin için çalışıyoruz.

İsterseniz kişisel, ister gruplar, isterseniz sınıf olarak çekimler gerçekleştiriyoruz.

İsterseniz size özel albüm, isterseniz de Mezuniyet yıllıkları ile bu gününüzü en güzel şekilde temsil edecek çalışmalara imzamızı atıyoruz…

Detaylı Bilgi İçin   0544  213 62 86 

anonim_bayan 0

0 Keşke demeyi sevmiyorum ama keşke böyle olmasaydık beni hiçbir şekilde dinlemeyip bana sırtını dönüp gitmek yerine oturup beni dinleseydin o yüzüme kapattığın kapıların dibinde seni beklemekten başka çaremin olmadığı o çıkmaza sokacağına ikimizinde bizi yaşamasına izin verseydin keşke. Şu hayatta keşke demek yerine iyi ki demek için verdiğim tüm çabam genelde boşa çıksada, sen konusunda keşke demek ayrı bir zoruma gidiyor. Bu durum her ne kadar zoruma gitsede bir o kadar da sen konusunda vicdanım sonuna kadar rahat. Çünkü seni, hayatında kimsenin sevemeyeceği kadar çok ve güzel seviyorum.
Çok Özlüyorum Seni Adam bir gece yarısı ara da sesini duyayım belki sabahında ruhumu teslim ederim


anonim_bayan 0

1 Üniversiteye 15 dakikalık yürüme mesafesinde, eşyalı doğalgazlı kiralık ev devir edilecektir. Kirası 500 TL ilgilenenler yorum.

anonim_bayan 0

0 Hastanede boğazıma çubuk ile bakan doktorun elinden çubuğu alıp, bedava magnum çıkmış mı diye baktım. Şuan bakırköydeyim 😂😂

anonim_bayan 0

1 Şu evli adam müsveddelerine sesleniyorum. Gündüz yemediğiniz halt kalmıyor da gece yatağa girdiğinizde o masum eşinizin yüzüne nasıl bakabiliyorsunuz ? Gerçi sizde yüz var mı ki bakıcak yüzünüz olsun.

anonim_bayan 0

1 Adın batsın senin S.K. Bence sen Bingöllülerin yüz karasısın. O tatlı eşinden utan rezil insan.

anonim_bayan 0

1 B. cafede çalışan uzun boylu esmer çocuk seni çok beğeniyorum. Kaçtır sadece senin için oraya geliyorum. Arkadaşlarımla her geldiğimde yüz yüze geliyoruz. Başını eğiyorsun eğme başını gör artık beni. Sana ulaşmak istedim ama bulamadım seni. Eğer burdaysan beğen veya yorum yap bulurum seni ben.

anonim_bayan 0

1 Bu akşam A. kafede üst katta iki kişi oturan bir beyfendi vardı. Beyaz tenli saçları alt kısmı kesilmiş ama üstü bırakmıştınız. Beğen bulayım seni.