Kadın Erkek Popüler


1 Kalbim seni bekliyor çalan her kapıda
Hala affediyorum günahkarım sana
Hiçbir şey bitmiyor ayrılık yetmiyor
Hala hissediyorum sen aşıksın bana
Yıldız Tilbe
0 Yeter artık bu kaçıncı çocuk istismarı neden kimsenin sesi çıkmıyor. 13 yaşında kız çocuğundan ne beklentisi oldu o kansız köpeğin. Yazık değil mi hayatı boyunca onun psikolojisiyle yaşayacak o kız unutamayacak yaşadıklarını. O kansız da bi süre sonra serbest bırakılacak. Artık yeter. Allahım sen evlatlarımızı kardeşlerimizi koru bunu yapanında yapacak kapasitede olanlarında belasını ver beter et inşallah...

1 söz, söze muhtaç olana söylenir

söz, anlaması için söze muhtaç olan kişiye söylenir. söz söylemeden de anlayan kişiye söz söylemenin ne lüzûmu var? gökler, yerler, anlayan kişiye hep sözdür.

temel olan maksattır ; maksada bakılırsa ikilik kalmaz ; ikilik parça - buçuklardadır; temelse birdir.

bir fili , su içsin diye bir su kaynağına götürdüler. fil , kendini suda görüyor, baika bir fil var sanıyor, ürküyordu. bilmiyordyu ki kendinden ürkmektedir. zulmediş, kin güdüş, haset, hırs, insafsızlık, ululuk taslamak gibi bütün kötü huylar, sende oldu mu incinmezsin. ama bunları bir başkasında gördün mü ürkersin, incinirsin. bil ki kendinden ürkmektesin kendinden incinmektesin. insan, kendi kelliğinden, kendindeki çıbandan iğrenmez ; yaralı elini yemeğe sokar, parmağını yalar, gönlüne hiç de tiksinti gelmez. fakat bir başkasında küçücük bir çıban, yahut azıcık bir yara görse onun yediği yemekten tiksinir, o yemek, içine sinmez. işte kötü huylar da kelliklere, çıbanlara benzer. insan bunlar kendisinde oldu mu incinmez ; ama bir başkasında bu huyların pek azını bile görse ondan tiksinir. sen ondan ürküyor, kaçıyorsun ya, o da senden ürker, incinirse mâzur gör ; senin incinişin de onun için bir özürdür ; çünkü sen de onu görünce inciniyorsun ya , o da aynı şeyi sende görüyor da senden inciniyor. "inanan, inananın aynasıdır" dedi ; kâfir, kâfirin aynasıdır, demedi. ama bu, kâfirin aynası yok demek değildir ; onun da aynası vardır ama aynasından haberi yoktur.
0 iyi günler ev eşyası bulamıyoruz bulduğumuz da çok pahalı bütçemiz yetmiyor uygun fiyata her ne olursa olsun almak istiyoruz halı, mutfak eşyaları, yatak, çekyat vb.  elinde olan ulaşabilir mi?
0 Sanem diye bir kız var kız resmen coolluk saçıyor keşke butün kızlar onun gibi asil olsa. 
1 A. apartta ev arayan varsa yorum yapsın ya da beğensin ulaşayım ( sadece bayan)
1 Sorsan bana, en büyük hırsız kimdir diye? Gündüzleri gökyüzünün mavisini, geceleri siyahını çalan deniz derdim. Suçu yoktur aslında, deniz neyse odur. Tek hatası içi dışı bir olması, saklamaz senden çaldığını, dili olsa şahitlik eder tüm aşklara, acılara, kederli insalara Mesken tutar herkes kayalıklara, kimi kafayı çeker küfreder, kimi aşk'ı itiraf eder, kimiside yalnızlığını anlatır durgun denize. Sorsan bana sen kimsin diye; Ufukta batan güneşim ben, en büyük korkum ise, ısıtacak yüreklerin olmaması.
Ve yalancı yüzlerin gittikçe çoğalması
Sss
2 Merhaba admin acil part time cafede işe ihtiyacım haftasonu full çalışabilirim . Paylaşır mısınız 👀
0 H.y kafede çalışan kıvırcık saçlı bayan sizi çok beğendim.. yarında geleceğim...
4 Bir şehir ol; Mesela İstanbul gibi, De ki; Boğazım kuruyana kadar Seveceğim seni.
Yetiyor mu yüreğin buna cann.?