Kadın Erkek Popüler


0 Merabalar bugün 21.40 sıraları I. rezidansın önünde duran uzun boylu beyaz kulaklık takan kız çok güzel bakıyodun begen bulurum seni ben. 
2 Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?
0 Ben hiç unutmadım unutmayı kalbim ne bilsin. M. keşke beni sevebileceğin kadar güzel olsaydım. :((
0 Uydukentte iş potansiyeli iyi devren satılık cafe yorum yaparsanız ulaşırım hangi cafe yada fiyat sormayin ciddi alıcılar yazarsa ben irtibata gecerim. Fiyat yüz yüze konuşulacak şimdiden teşekkürler.
0 Bugün saat 14 te M. kargoda gördüğüm güzel kız sen gittikten sonra ismine baktım T. K. fakat seni bulamıyorum İstanbul’a bişeyler gönderdin Tolga B. adına peşinden çok dolaştım fakat bulamadım seni eğer bunu görüyorsan beğenir misin lütfen yan tarafındaki sarı montlu. 
0 Ya merhaba ben fotoğraf makinası almak istiyorum da satmak istediğiniz güzel ve kullanışlı bir makinanız varsa yorum yapabilirmisiniz ulasirim ben tabiki unutmadan söylim öğrenciyim lütfen ucuz olsun ama kullanışlı olsun 😊
1 Merhaba arkadaşlar okumadığınız kitaplarınız varsa bana bağışlamak ister misiniz bende okuyup yararlansam 😊
0 Ögrendigime göre Son sınıf felsefe okuyan Ü.K o gözler neydi öyle yaaa😍😍 Yaktın geçtin be güzelim keşke tekrar karşılaşma tesadüfü olsa. Avm ye gittiğim en güzel günlerdendi orda olacağını bilsem hep giderim...
0 Kiralık ev arıyoruz uydu kent tarafında bilgisi olan yardımcı olsun hayırlı akşamlar
0 Sürekli P.Y diye paylaşımlar yapılıyor .Ve yapanlar haklı banada kaç kez istek attı mesaj attı kendini polis diye tanıttı ve yorumlarsa grdüğüm kadarıyla biri ben eşiyim bana ulaşın çirkin iftirarları atmayın diyor ama bu kadar paylaşım yapılıyor ablacım bence sen git kocana sor kimleri nasıl kandırmış öğren ve o şerefsizden ne olursa olsun boşan şimdi yapan tekrar yapar.