Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

Kadın Erkek Popüler
1 Zamanında Bingöl'de Mehmet S. adında bir yiğit vardı.Sonra görevi çıktı İstanbul'a gitti seni çok özledim Mehmet S.
1 Bingölde ki insanlarla alakalı itiraf yapmıştım ve kesin olarak doğrudur tabiki öyle olmayanları tenzih ediyorum onlara lafım yok ikiyüzlü çok insan var Allahın yasakladığı şeyleri yapıyorlar gizli gizli yapıyorlar sanki Allah görmüyor çok tuhaf Bi durum ya her haltı yiyeceksin sonrada ben namaz kılıyorum ben dindarım sonrada kapalı kız olacak açık olmasın bilmem ne bi kurtulun şu alışkanlıklatınızdan ya tabi herkes için demiyorum böyle erkekler malesef memlekette çok var ve sizden ricam kızlara çok değer vermeyin ya adam gibi bakmıyosunuz kızlara Bi kız gördünüz mü salyanız akıyor salya aka aka açık seçik kızlara bakacaksın sonra da evlenince ben dindarım bana tesettürlü lazım dersin..
0 Cins evcil yavru kedi sahiplendirmek isteyen varsa ulaş demesi yeterli şimdiden TŞKLER


0 Mrb
Aylar oldu seni bekliyorum "F" diyen arkadaş biraz daha açık olur musun rica etsem bende aylar oldu birinden ayrıldım kendi adinin baş harfini yazar misin acaba merak ettim doğrusu ????
0 A. karşısındaki durakta bekleyen mavi ve turuncu tişörtlü bayanlar bakışlarınız çok güzeldi ulaş demeniz yeterli


1 Merhaba ben öğrenciyim maddi açıdan sıkıntıda olduğum için rica etsem evini temizlemek isteyenler yorum atabilir mi çok sıkıntıdayım niyeti kötü olan bir kişi karşıma çıktı umarım bir daha karşılaşmam
0 Bu sabah yanından geçerken gideceğin yere kadar götürebilirim dediğim bayan ulaşır mısın lütfen


0 Memleketin ayarlarıyla oynayacaz fıroo😂😂Seksen(80)karakter girmeden olmuyormuş


0 Lise düzeyi; Matematik, Türkçe (türkçede çok iyiyim), coğrafya, tarih, felsefe ve edebiyat derslerini; AYT- TYT ye yönelik soru çözümleri ve teknikleri konularında özel ders veriyorum. İlkokul derslerinin tamamında, özellikle 1. Sınıflar için yazı güzelleştirme, okuma hızlandırma, matematik temel bilgileri, Okuduğunu anlama ve yorumlama konularında özel ders veriyorum. KPSS düzeyi Türkçe, Tarih, Coğrafya derslerini özel ders olarak veriyorum. KPSS Matematikte ise sadece soru çözümleri yapıyorum. Özel ders almak isteyenlerin ulaş demesi yeterli.


0 Allah kimseyi sanayiye düşürmesin böyle bir soygunluk olmaz ya. 16 gün sonra zor arabayı teslim aldım. Ve arabanın arızası devam ediyor. Bende bingöl gençliyim ama bu kadar da olmaz Ahireti hiç mı düşünmüyorsunuz hic mi vicdan yok sizde Rumuz: ZAZA ASAYİŞ