Kadın Erkek Popüler
Lütfen itiraflarınızı yukarıdaki içini dök yazan alana en az 80 karakter olacak şekilde yazın. Ardından cinsiyetinizi seçtikten sonra gönder butonuna tıklayınız. Mesaj gönderildi uyarısını gördüğünüzde bize iletilmiş demektir. Biz inceleyip onayladıktan sonra yayınlanacaktır. 
0 Sosyal hizmet iö olduğunu biliyorum sadece bıyıklı uzun boylu esmer. O yanındaki kapalı arkadaş sevgilin mi bilmiyorum eğer değilse ki umarım değildir bugün kantinde karşılaştık yanına gelmek istiyorum.
Rmz.esmer
0 Full time iş arıyorum okumuyorum saat sıkıntısı yok barmenli falan yapabilirim.


0 Karda donmak üzeresin, uyumak tatlı geliyor ama sen öldüğünün farkında değilsin.
- A.K


0 Zorla güzellik olmaz vasilef.Sevmek bize kalmıştır ama sevilmek talihtir.(iyi geceler


0 Arkadaşlar merhaba sizden bir konuda yardım istemek için yazıyorum benim bir arkadaşım var kpss ye çalışıyor ve zor durumda pir Ali kız öğrenci yurdunda kalıyor eğer kampüsün içindeki kız öğrenci yurdundan pir aliye geçmek isteyenler oluyormuş lütfen iletişime geçebilir mi kız çok zor durumda yazdığımdan dahi haberi yok.


0 Herkese merhabalar bugün yanına gelecem dedim sınıfta ne kadar ismi *K*ile başlayan kız varsa yanına bi erkek almış dolaşıyordu. Ama benim güzel gözlüm yine okula gelmemişti bi de anlamadığım sizden biriniz olsaydınız ve gelip konuşsaydım ne yapacaktınız beni dövdürmeyi falan mı planlıyordunuz. Şuna inanabilirsiniz ki o yanınıza aldığınız erkeklerin hiç biri bana dokunamadan hastahanelik olurlardı. Boşuna ümitlenmeyin o siz değilsiniz zaten benim güzel gözlüm kendini biliyor.

Seni tanımadan önce ağaçların çiçek açtığı ve yaprak döktüğü mevsimleri hep kaçırırdım... *K*
TARİH2
Artık gel şu okula da millet aşk görsün güzel gözlüm benim


0 Herkese iyi akşamlar.
Ben bir şey sormak istiyorum. Yorumlar benim için gerçekten çok önemli. Ama lütfen saçma yorum yapmayın.
Ben birini çok seviyorum. Biliyorum ki oda beni seviyor yani sevdiğinden eminim. Beni kıskanıyor değerlim kıymetlimsin diyor. Bana zarar gelmemesi için elinden geleni yapıyor. Devamlı arıyor soruyor sorguluyor. Fakat bazı zamanlar görüyorum ki başkalarına gizli gizli yazmaya konuşmaya çalışıyor. Yani farklı şeyler arıyor. Gerçi konuştuğunu biliyorum. Hissediyorum. Ama bunu ona soramıyorum. Çünkü benim anlamadığımı zannediyor. Ben aynı şeyi yapsam (asla yapmam) beni bir dakika bile tutmaz yanında değil görüşmek nefret eder biliyorum. Ben ne yapacağımı bilemiyorum. Karmakarışık hissediyorum.


0 Aşçılık 1. Sınıf normal öğretimde Y. A. ne mutlu ki böyle bir insanın dostluğunu sevgisini kazanana böyle insanlar nadir bulunur sevdiği insanı hiç bırakmayacak biri selamlar olsun sana değerli dostum.


0 Seni hergün görüyorumm o gözlere aşık oldum cesaret edip gelemiyorum abi ne yapacam ben bilmiyorum biri yardım etsin bana lütfen 🙏 (S❤️)seni seviyorum edebiyatçı


0 Özel kız yurdunda kalanlar yurdun adıyla birlikte aylın ücretini yorum atabilir misiniz?