Kadın Erkek Popüler

Çekilişimiz başlamıştır.

☑️ @amaraguzellikbingol Sayfamızı takip et.

☑️Fotoğrafın altına 3 arkadaşını etiketle.

☑️Sayfamızdaki gönderileri beğen.

Kazanan 1. kişiye medikal cilt bakımı kazanan 2. kişiye tek seans koltukaltı lazer epilasyon hediye 😊

Ne kadar çok etiket o kadar çok kazanma şansı👍

0 Berber fiyatlarını düşürüp kaliteli traş çıkararak piyasayı alt üst ettiniz sizden ricam berberler odasının raişine göre hareket edin .
0

Genç'ten gelen bayan minibüs ile geldin üniversite arabasına bindin. Bende bindim bir şey diyemedim sana umarım bir daha görürüz birbirimizi. Burayı okuyorsan yorum yaz ben ulaşırım.

0

İnsanlara ahlak namus dersi veriyorsunuz ya ilk basta kendinize bakın geçmişinize bakın kınadığınız her ne ise başınıza gelir.

0 Merhabalar üniversite civarında kiralık eşyalı daire var mı 3+1 yada 2+1 olursa sevinirim 😊😊
0 Erkek arkadaşımın benimle ilgili yaptığı itiraf sende az pez**k değilsin diye K. adlı bayan kişi sen ilk kendi geçmişine bak ne çabuk unuttun evli adamla sevgili olduğu uzman meraklısı olduğunu sonunda buldun. İlk başta kendi geçmişine bak sonra yorum yap başkaları hakkında açtırma yani ağzımı sahtekar bundan sonra da bilmediğin konular hakkında yorum yapma!
0 Merhabalar, sizce erkekle kadın arasındaki ideal boy farkı kaç olmalıdır? Bunu sormamdaki sebep ben normalde boy takıntısı olan biriydim. Boyum 1.70 ancak şu an konuşmaya başladığım çocuğun ise 1.76 gayet hoş birine benziyor ama henüz yüz yüze gelmedik burda olmadığı için. Dediğim gibi takıntılı biri olduğum için soruyorum bunu sizce 1.70-76 çok mu uyumsuz durur? :)
0 Kafamıza göre konuşmak ismen tanımaya gerek olmadan rahat rahat birbirimize zarar vermeden ( tanıdıklar koz olarak kullanabilir) istediğimiz gibi istediğimiz kadar muhabbet edecek insanlar arıyorum siz yorum yapın ben ulaşırım. Rumuz:brk. ( başkasına kanmayın rumuzu o yüzden bırakıyorum)
0 Sadece ağlamak istiyorum birine sarılıp omzunda ağlamak istiyorum boşa giden çabalarım için zamanım için hayalet olup kimseye gorunmedigim için duyulmadigim için sessizce hüngür hüngür ağlamak istiyorum sessizce çünkü sesimizi bile kıstılar. B.Ç
1 Sadece kadın erkek diye ayırmamak gerek. İnsan hata yapabilir önemli olan bu hatayı bir daha yapmaması. Hiç birimiz mükemmel kusursuz değiliz. Kimse kimseyi kandırmasın. Egosunu tatmin etmesin. Sahte isim, sahte hesaplar, sahte hayatlar böyle boş şeylerle uğraşmayın. Kendiniz olun. Mutlu değilseniz ayrılın. Ama kimseyi egonuz için kandırmayın. Allah yarına bırakır ama yanına bırakmaz. Kimseyi üzmeyin.
0 Karşıyaka mahallesinde ev arıyoruz. Aile için. 75.yıl ilkokulu ve ş. market çevresi olursa iyi olur. Bingölde kış zorlu geçtiği için işe ve kursa yakın bir ev istiyoruz. Teşekkürler.