Kadın Erkek Popüler
Lütfen itiraflarınızı yukarıdaki içini dök yazan alana en az 80 karakter olacak şekilde yazın. Ardından cinsiyetinizi seçtikten sonra gönder butonuna tıklayınız. Mesaj gönderildi uyarısını gördüğünüzde bize iletilmiş demektir. Biz inceleyip onayladıktan sonra yayınlanacaktır. 
0 ev temizliği için paylaşım yapanlar ulaşsın lütfen ayrıca ev genç ilçesinde..........
0 Sana bunları defalarca paramparça olmuş ama akıllanamamış kalbimin en derininden yazıyorum.. insan sevdiğini üzermi kırarmı ? Bazı şeylerin canını yakacağını bile bile yapar mı .? Nasıl bu kadar yalan söyledin aklım hâlen almıyor? O kırdığın kalbi bir gün özleyeceksin o senin için ağlayan gözlerimi .keşke olsa şimdi bana baksa gözünden bi damla yaş akıtmam diyeceksin ama bugün değil ..Bir gün. o gün gelecek biliyorum Allah mazlumun ahını bırakırmı hiç .. seven kalbe zulmedeni affedermi hiç ...etmez ki çünkü Allah adaletlidir sen nasıl bir insanki içinde Allah olan bir kalbi kırıyorsun sen nasıl bir insansın?


0 herkes ikinci şansın peşinde, kimse ilki düzeltme derdinde değil... çünkü onlar hatasız kullardır!.....


0 Sabah 9.25 de müftülükte arkadaşınla beraber bekliyordun bende tam karşındaydım baya bi bakıştık ama konuşma fırsatımız olmadı giderken bile gözlerimiz bir birini hissetti lütfen beğen yada yorum yap bulmam lazım seni.


0 Seviyorsan üzme, Sevmiyorsan oynama!


0 Arkadaşlar kredi çekemiyorum zaten kredim olduğu için bana senetle felan para verebilecek biri varmı aranızda bu işle uğraşan


0 ÇAMAŞIR MAKİNESİ pırıl pırıl hiçbir tamirat görmemiştir daha büyüğünü aldığım için satıyorum 350lira


0 Yarın ki İngilizce sınavı nerde bilen var mı çocuk gelişim bölümünün bilen yorum bırakabilir mi


0 Bazen insanları uzaktan tanımak ve uzaktan tanıdığımız gibi kalmaları en dogrusu,çünkü karaktersizliğini alıp gördüğümüz yüzüne yapıştırmak daha zor.Söylediği yalanlar,inandığı gerçekler,büründüğü roller aklınızdan çıkmıyor.


0 Tuşlu telefonu olup da kullanmayan var mı? Ücret karşılığında alınacaktır. (80 karakter😐😐)