Kadın Erkek Popüler


0 2+1 ev arıyorum. Çarşı yada uydukente farketmez . Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..
0 Merhaba s9 var 22 ay garanti kasko her şey mevcut ipone x ile takas etmek isteyen var mı?

2 Ilk tirafim olacak sayfaya ,size annemden bahsetmek istiyorum bugün sohbet arası gizlediği bir gerçeği öğrendim bize diyemediği, evlatlarına yiyecek bulamayıp sabah ezanında kapı kapı dolaştığını utandığı için o saati seçtiğini öğrendim,bugün olduğumuz yerlerde annemizin hakkını gördüm, O BENIM KAHRAMANIM ,annenizin değerini iyi bilin sizin de bilmediğiniz acı gerçeği vardır. Sizin asıl her şeyiniz, bitaneniz, ölümüne seveceğiniz, ilk aşkınız, gözbebeginiz ANNEnizdir. Bazen annemizi de babamızı da o çok sevdiğiniz insan kadar sevemiyor insan ..
0 17 şubat pazartesi (yarın) Elazığ’dan Bingöl’e gelmek isteyen varsa yorum atsın. Bir kişilik yerim var.
0

Bugün 4.30 üniversite otobüsüne binen sarışın hanımefendi o nasıl masum bir gülüştü K. Avmde indikten sonra Z. cafeye gittin lütfen ulaş bana biliyorum bu sayfayı takip ediyorsun.

1 Herkes birilerini yadırgama yargılama peşinde. Eleştiri yaparken çok acımasızca yapıyorsunuz ve karşıda ki insan bunu şuan kabullenecek kafada mı değil mi bunu düşünmeden yapıyorsunuz. İnsanız duygularımıza yenik düştümüz anlar olabiliyor ama siz bunu eleştirerek yardımcı olamazsınız sadece o insanı daha çok o şeye itersiniz tamam yanlış yapmış olabilir ama bunu sorgulamak kimseye düşmez. Önce bir kendinize bakın her haltı yapıyorsunuz ama konu siz olunca yaptığınız her şey doğru. Doğru ya da yanlış herkes önce kendine baksın. Yargılayacaklar diye kimseye bişeyimi anlatmaz hale geldim. Onların yargılaması umurumda değil benm yaptığım doğru yanlış günah ya da değil bu kimseyi ilgilendirmez ama sırf sizlerden yaptığın yanlış lafını duymamak için hiç kimseye bişeyimi anlatmıyorum. Hayat bu yanlış yapacaz ki doğruyu öğrenmek için. Sizlerden ricam Bir insan yanlış yaptığında onları acımasızca eleştirmek yerine sorunlarına çözüm bulmayı deneyin ona her ne olursa olumlu yaklaşın. İnsanları dertlerini içlerine atacak duruma getirmeyin o insanı da anlayın. Her insan hata yapar kendi yaptıklarınızı da görmezden gelmeyin. 🙏
0 Bingölde yer tarifi.
- nerdesin?
+çifte fırınların oradayım.
-ziraat bankasının ne tarafına düşüyor?
+ziraat bankası nerdeee ben nerdeee
0 Samsung J5 prime 1 yıl garantisi var temiz kullanılmıştır. Fiyat 800 ciddi alıcılar ulaşsın..
1 Lan diyelim ki aşık oldum, evlendim. Ya yaşlandığımızda benden önce ölürse, duygusal adamım ben, kahrolurum. Ben ondan önce ölürsem mezar rahat vermez bana da. Nerden buraya geldim laa tövbe tövbe. Neyse aşık olmamam lazım. Beni dinlediğiniz için teşekkürler.
0 2 adet 6 metre kare halı var elimizde almak istiyenler yorum yapsın ben ulaşırım.