Kadın Erkek Popüler
Lütfen itiraflarınızı yukarıdaki içini dök yazan alana en az 80 karakter olacak şekilde yazın. Ardından cinsiyetinizi seçtikten sonra gönder butonuna tıklayınız. Mesaj gönderildi uyarısını gördüğünüzde bize iletilmiş demektir. Biz inceleyip onayladıktan sonra yayınlanacaktır. 
0 Elimde tek kişilik bazasız yatak var ilgilenenler? 80 karakter....................
0 Merhaba K. cafede 09.11.2019 tarihinde kapı girişinin tam karşısında cam dibinde 3 bayan arkadaş oturuyordunuz. 2 açık 1 tesettürlü bayandınız kırmızı montlu yorgun bitkin simile ama bi o kadar çok tatlı kısa boylu hanfendi ögrenci olmayabilirsin o yüzden yazıyorum burayı görüp beğenir ya da kendini belli edersen ulaşırım. Yan masa karşında oturan uyuz. SAYGILAR


0 Bugün bir kız kaza yapmıştı. Yanına biri gelmişti renkli gözlü kumral adını tam duyamadım. Ama gözleri çok güzeldi. Özellikle gülümsemesi çok şirindi. Abisi mi erkek arkadaşı mı bilemiyorum. Maşallah Allah nazardan saklasın seni. O gözleri hiç unutamam.


1 Rossee!..
Artık bir şans ver bana
Muhtacım artık sana
Güller sarsın dünyayı
Sen ki yalnız gül bana
O kendini biliyor admin okuduğu zaman zaten mesaj atar ❤💛


0 Karşıyakada 1ci kat daire Uzunsavatta teras kat kiralıktır. Eşyasız ilgilenenler mesaj atsın. 5 ile 12 arası çalışacak bayan eleman aranıyor.


0 Üniversitenin önünde isimsiz genç banka kartı buldum. Kaybeden girişteki güvenlikten alabilir.


0 Bugün myo da gördüğüm lacivert şişme montlu diş ve protez bölümü okuyan çocuk nasıl ulaşabilirim sana :)


0 6 ay daha garantisi devam eden ultrabook satıyorum. Tez yazmaya vs birebir 4 saat şarjı gidiyor marka lenovo ideapad 120s çok hafif ve ince. Fiyat 1200 ihtiyaçtan satılıktır.


0 Uydukentte tokide bodrum kat dayalı veya boş dayalı olsa daha iyi olur daire arıyorum devretmek isteyen arkadaşlar Ulaş yazın ben ulaşırım


0 Cehennemde yanacağız ve en önlerde locadayız...

#MistikdegilMustafa

80 çubuk kraker