Kadın Erkek Popüler
0 Bana günlük ev lazım. Olan varsa ulaşsın. 
Yorum atmanız yeterli şimdiden teşekkür ederim
0 Sayın admin veya admine umarım paylaşırsınız.. Bingöl itiraf sayfaları hariç başka itiraf sayfalarına bakın bi... Kim buraya bişeyler yazsa niye buraya yazıyorsun sorusu soranlar öncelikle bi kendinize bi sorun neden bu sayfayı takip ediyorum diye... Mesela itiraftan çok ilanlar çok sıkıcı geldi artık bi çeki düzen verilsin lütfen... İtiraf atın, içinizi dökün, yani zaten kim olduğunuz da beli değil. Lütfen ev ve iş eşya ilanları için ayrı sayfa açın daha iyi. Bu sayfayı sadece öğrenciler takip etmiyor.
0 Uydukent’te 2+1 veya 3+1 kiralık eşyasız ev arıyoruz varsa ulaş yazmaları yeterli olur.
0 İçimde yarım kalmış bir konuşmanın üzüntüsü var.' Ağlayınca geçmiyor. Anlıyor musun? . A.B....
0 Yeni kayıt yaptıran öğrencilerin başka üniversiteye geçişi nasıl oluyor yardımcı olabilicek var mı?
0 Bugün üniversite caddesinde bir çocuk gördüm Görür görmez aşık oldum yanında kırmızı tişörtlü arkadaşın vardı gözlerin yeşil siyah tişört giymiştin seni bulmam lazım. Beğen acil bulayım seni
0 Öncelikle herkese merhaba. Benim ciddi konuştuğum birisi var. Kendisi batılı ben ise kürdüm. Annesine beni anlattı herşey iyiyken ta ki benim kürt olduğumu öğrenene kadar oğluna kesinlikle olmaz oralardan asla gelin almayız dedi. Konuştuğum çocuğa ailenle aran bozulmasın gidersen saygı duyarım anlarım dedim. Ne ben gidebildim ne de o hâlâ konuşuyoruz. Sonunu bilmediğim bi yola doğru gidiyorum. Olursa bile dışlanmayacağım ne malum😑 Yordum sizi de kusura bakmayın. Sadece fikirlerinizi almak istedim.
0 Arkadaşım sevgilisi utanmıyor musun bana yazıyorsun. Allahtan bi selam verdik bak bu tür şeylere karşı şartellerim atar. Seni ben öldürürüm.
0 Kiralık 400 600 ₺ arası 3+1 2+1 ev arıyoruz eşyalı eşyasız farketmez. Yorum yaparsanız ben ulaşırım
0 Sonu Yokmuş Beklemenin 
Resimleri Saklamanın 
Ömrüm Ona Feda Olsun 
Asilce Bir Veda Olsun 

Son Şarkıyı Çal Kemancı 
Gelmeyecek O Yalancı 

"Senin olmadığın şehrinde Allah belasını versin"