Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

0 Ilk defa itiraf atacagim Allah hic kimseyi buraya yazacak duruma düsürmesin umarim bu itirafi görür Birini seviyorum ama onun bundan haberi yok hatta belki sevgilimin oldugunu bile dusunuyordur ama bilmiyor ki onu bekledigimi ben yolda gorunce bakmaya bile kiyamiyorum ben sevince bende degilim ben gidip itiraf edecek kizda degilim yanii biraktim zamana ama anladim ki zamanla olacak iş de degil bayagi zaman gecti hala tık yok benden bekliyorsan cok beklersin sevgilisi vardir diye dusundum beni seviyormus gibi yapti ama sanirim herkese boyle davraniyor beni hic sevmemis sevseydi bu kadar bekletmezdi bu gece bir karar verdim sildim hayatimdan tamamen aklimdan da silmeye calisacagim unutmanın zamanı gelmişti umarim hepp mutlu olursun sevdigim bey. ve yine umarim ki bir gün seni tamamen unuttuktan sonra gelmezsin bana .
Şu kücük bingolde hic mi karsilasmaz insan Küçücük bingöl sokakları bile olmamızı istemiyor. Demekki olmaması hayırlıymıs nasibimizde kavuşmak yokmuş. ~Utangaç kalbi taşırım geceden ben sana sevdigimi olsemde soyleyemem😣😔