Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

0 Yemin billah heralde memlekete benden başkası yoktur böyle artık tek başıma kafeleree gitmekten utanıyorum . Bazen gün oluyor bir cafeye gidip sipariş verdikten sonra hiçbir şey yiyip içmeden hesap bırakıyorum gidiyorum sırf bu gururumun sebep olduğu yalnızlık ilettinden dolayı.
Bıktım usandım bezdim artık hiç çekilmiyor hayat. İnsanin hayatında biri olmadığı sürece hayatında bir heyecan bir aşk olmadığı sürece olmuyor zor.
Yani bence mesele para değil mesele yakaşıklı olup olmamız değil mesele kaslı fitt olup olmamizda değil ve yine mesele arabada değil ev de değil çünkü eyer bunlar olsaydı bir sevgilimiz olurdu . Bence tüm mesele baht bahtım açıksa olur bahtin karaise hiçbiri fark etmez .

(Yani bana bakan kız yok mu diye sorguluyabilirsiniz ama fazlasıyla var bakan birine gidip hadi sevgili olalım da denilmez arkadaş ben yüzyılda geçse yine gururumu utangaçligimi bir kenara bırakıp kiza bakmıyorum bile .) Bingöl artık benim için sadece (iş spor ev) olmuş başka birşeyde yok hayatımda mecburen tainimin çıkmasını bekliyecem çekip gitmek için buralardan.

Çok merak ediyorum acaba beni anliyan varmıdır!!?