Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

0 Dün kültür mahallesinden çevre yoluna bağlanan yolda vuku bulan nahoş durumla alakalı yazıyorum. Eşiyle beraber alışveriş yapmış yürüyerek evine dönen Bi adama
3 tane kılıksız belkide madde etkisinde olan çapulcunun saldırdıklarına şahit oldum Fütursuzca yanlarından geçip giden araçları saymıyorum bile... Akabinde Kadın başıma kenara çekip müdahale etmeye çalışırken aracıyla orda geçmekte olan 25 li yaşlarda Bi delikanlının durup gayri ihtiyari şiddet kullanarak olaya müdahale edip adama ve eşine yardım ederek polis ekiplerine haber verdiğine tanıklık ettim. Emniyet veyahutta askeri personel olduğunu ben kadına yardım ederken polislere kimlik gösterip adını söylerken işittim. O an olay yeni vuku bulduğundan olayın heyecanıyla araç içi kameramın olduğunu unutuverdim. Size nasıl ulaşabilirim bilmiyorum H...... Bey umarım bu sayfayı takip ediyorsunuzdur etmiyorsanız bile görüntü kaydını pazartesi emniyete ulaştıracağımı bildirmek isterim.