Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

0 aldatılma itirafina yorum yapmış olan arkadaşıma; once okuyalım okunani anlayalım yorum yapalım sonra da engin tecrübelerinizi katarak kendi yaşamış olduğunuz durum ile kıyaslama yapıp yapamadığınızi ekleyerek lanse edelim ok.
cicim; no engellenince farkli no'dan arama olmuyor değil mi. ? hesap engelleme yapınca da fake hesaptan yazim hiç olmuyor değil mi. ? 2. kadın erkeğin hayatında biri varken o erkeğin hayatina giren kadına denir bunun ayrımını önce yapmanı tavsiye ediyorum. bağlanma problemi ne alaka kendinden bahsediyorsun da bunu çözümle. hayatina biri girsin die çabalama ve bir profil kurma ablacım sen iii misin harbiden. ? hangi kafayı yaşıyorsun. ? geçmişe takılı kalan ben isem nden niçin itiraf etme eyleminde bulundum. ? kafamda deli sorular 😉 aldatıldım die hayata kusmedim ki, yine yeniden sevgili yaptım oysa ki. yanlışım, hatam, pişmanlık duyacağım, utanacagim bsey yapmadım; güvendim ama olmadi herkes kendine yakışanı yaptı. olan oldu, biten bitti, giden gitti sonuç itibari ile. ne yaşadığım ve yaşarken ne durumda olduğumu görmedin bilmiyorsun karalamış olduklarımı da farkli yere çekip farkli lanse edemezsin. yorumlarken saygıda mecbursun; kendi yaşamış olduklarin yada olmasını istediğin neyse onu kendi adina itiraf et okey kendine cici bak tatlım.