Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

0 hayat işte tam olarak da böyle. bir konu var ve cozumlenemeyen, yanlış anlama ve yorumlama ile sarpa sararken, sen kendini anlatmaya yormuyorken, buna gerek duymuyorken, dikkat çekmek isteyenler sallıyor da sallıyor, hey gidi hey. şu dikkat çekme arzusu sen nelere kadirsin be.
"klavye delikanlılığı yapma bana ulaş" itirafi atan hemcinsim sana sadece gülüyorum, ucuz kahramanlıklar günlükleri/ mod bilmem kaç. ne o hoşuna mı gitti, dikkat çekip ne yapacan, amaç ne yani derim de ortada iken, bu denli işte gerek yok. yorum yapman az geldi de itiraf atıp ulaş mi yazmak istedin ah kıyamam vah zavallım vah. klavye delikanlılığı işte, işine bak, yorum yetmedi demek ki, ulaş yazıyor, kız söz düellosu yaşadığı kişiye yazmıyor, cizmiyor ama senin gonderine yazacak. cidden sen buna inandin mi, yazdın da komiklikler işte. şu dikkat çekme kahrolasıca. klavye ile asarim, keserim yazmalar; oldu tatar ramazan kız versiyonu uğraşlari; ama bil bakalım ne eksik 😂😂😂