Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

0 Siz itiraf sayfası takipçilerinden söyleyeceklerim için Çok özür dileyerek sözlerime başlamak istiyorum.
Kadın resmi bir kurumda İşçi daha doğrusu işçi kadrosundan memur olanlardan eşi ise bir eğitimci. Bu kadın nerdeyse boyu kadar olacak çocuğuna aldırış etmeden sürekli farklı insanlarla eşini aldatmakta veya aldatmaya devam etmekte ve bu aldatma toplumun ahlaki boyutunu aşmakla beraber alanen ulu orta yapılmakta. Yani sürekli farklı insanlar farklı temaslar. Şimdi bana sanane yada nerden biliyorsun günahını alıyorsun dediğinizi duyar gibiyim bahsi geçen şahsın kendisini de Eşini de yakından tanımak tayım bana ne diyemem daha doğrusu uzun süredir diyorum ama artık gözümüze gözümüze sokulan bir takım eylemleri gördükçe susup yerimde oturamıyorum Nereden biliyorsun sorusuna gelince arkadaşlar bir kimseyi sırf bir erkekle gördüm diye aldatıyor diyecek değilim bahsi geçen hanımefendi ile Elazığ'da tesadüf eseri Sözüm Ona genç sevgilisiyle çokça bilinen ziyaret edilen bir mekanda arkadaş ilişkisinden veyahutta akraba ilişkisinden daha samimi hatta çok ciddi bir samimiyet bu insanın eşi sevgilisi ile olabilecek münasebeti kadar ciddi bir samimiyetle karşılaştığım günden beri bu konu dikkatimi çekmeye başladı ve daha türlü Nice yüzlercesi ne şahit oldum Ne yazık ki merak etmeyin kendisini ve eşini tanıdığım gibi aile hayatını ve akrabalarında tanıdığımdan ortada bir yanlış anlaşılma da yok ben sadece ilk karşılaştığım durumumdan bahsettim çok daha fazlasının olduğundan emin olabilirsiniz.
Bu vahim durum karşısında susmayı kendime yediremiyorum çok uzun zamandır susuyorum sustukça daha fazlasını görüyorum Benim gördüğümü başkası görmüyor mu Ya da eşi? Sizce bu durum karşısında ne yapmalıyım