Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

0 Son zamanlarda bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sanki bazı büyüklerimizin İslamı tebliğ ettiklerinde insanlarımızın giyim veya yaşantı veya başka durumlara ters geldiği için direk sözlü linc ediyorlar. Bakın arkadaşlar kimse sizleri zorla bir kalıba sokmaya çalışmıyor. Sizinde beyniniz var. Kimse zorla size bir şey giydirmeye bunu şunu yapmaya çalışmıyor. Hepiniz özgür olduğu gibi bazıları da zorunuza gitse dahi bunu anlatmaları gayet özgür. Sizler diyorsunuz ben herseyi yapayım herkesi istediğim gibi elestireyim ama kimse bana karışmasın. Dini yaşantınıza göre kabul edin nede olsa içim temiz deyin. Arkadaşlar araştırın ben bir insanı bir topluluğu dinleyin demiyorum araştırın ve öğrenin. İnan inanın diyorum lgbt topluluğuna verdiğiniz saygıyı altını çiziyorum Lut kavmi demek istemiyorum, pompei şehrine kavmine benzer topluluk yetişiyor buna lgbt deniliyor. Bunlara saygı gösterip herkes özgür diyorsunuz. Ama bizim imamlarimiz alimlerimiz vaaz verince nedense zorunuza gidiyor . Sizler de hakikati cok iyi biliyorsunuz ama işinize gelmediği için kalbiniz şeytana teslim olduğu için bunu kabul etmek istemiyorsunuz. Giyimizi istediğiniz gibi seçin ama anlayis ve saygı gösterin bu tür insanlarımıza da hemen herkese cahil gözüyle bakmayın. Cahil denilen bir topluluk dünyaya rehber oldu unutmayalım.

Admin lütfen sizde metni tam olarak paylaşın yarısını paylaşıp yarısını okunmaz halde bırakmayın biraz saygı sizin için de geçerli.
Teşekkürler...