Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

herkuyuyatasatandeli

30

7

5

32

herkuyuyatasatandeli 0

0 Merhaba. Geçenlerde biri ‘ buralarda pub tarzı içilecek yerler yok mu’ diye bir paylaşımda bulunmuştu. Bingölde böyle yerler olmaz. Ama civar illerde bildiğim güzel mekanlar var. Tabi kaliteli bir içiciyseniz. Bu arada instagram hesabım yok. Ulaşmak isterseniz siteden kullanıcı adıma yazmanız gerekir. Rumuz: herkuyuyatasatandeli

herkuyuyatasatandeli 0

2 Merhaba. Arkadaşlar bu Yıldız Tilbe çok tuhaf bir kadın değil mi? Bağırınca ortaya sanat çıkıyor. Geçenlerde ben de bir deneyeyim dedim tüm komşular kapıya döküldü.


herkuyuyatasatandeli 3

2 Merhaba. “Acaba hiç bir yere gitmediğim, kendimi eve kapattım diye mi bana itiraf gelmiyor” diyen tatlı arkadaş bu itiraf sana. Artık evden çıkmanın, gezmenin, tozmanın zamanı gelmiştir. Siteye üyeysen yazar mısın veya bu itirafa fake hesapla yorum yapar mısın?


herkuyuyatasatandeli 0

0 Merhabalar. Doğayı, yürüyüşü ve kamp yapmayı seven varsa bildiğim güzel kamp yerleri var. Kamp yapmak isteyen siteden ulaşabilir veya yorum yapabilir.


herkuyuyatasatandeli 0

1 Arkadaşlar merhabalar. Bingöl’de Kamuda çalışıyorum. Maddi anlamda bir seviyeyi atlamış durumdayım. Gezmeyi, kitap okumayı, müzik dinlemeyi seven; kendini fikri anlamda geliştirmiş, kendisiyle birlikte her konuda tartışabileceğim, aynı zamanda fikir alabileceğim bir kadın arkadaşla tanışmak istiyorum. Tanışmak isteyen yorum yapabilir veya bu postu beğenebilir. Rumuz: herkuyuyatasatandeli