muzisyenadam

47

6

7

0

muzisyenadam 0

2 12 mayısa annesiz girenlere selam olsun. 16 hazirana babasız girenlere selam olsun. 14 şubat derdi çok şükür ki yok içimde. Çünkü bu derdime sıra gelmiyor. Ve boş yere de telaş yapmayın. Yarın yanınızda olup bir gün elbet gidecekler. Oysa aile öyle mi ? Ana baba gibi yar olmaz 🌷

muzisyenadam 0

0 14 şubatta yanında kim olacak bilemem. Öğrenmeni istediğim bir şey var.. MUTLU OL YETER 🌷🌷🌷

muzisyenadam 0

3 Ahh ahh... 12 aralık 2018 gününden beri hiçbir zevk almıyorum bu hayattan. Gidişin her açıdan vurdu beni. Sen değil miydin ömrüm yetinceye dek seveceğim diyen. Peki ben değil miydim saçının teline zarar gelse dünyayı karşıma alırım diyen ? Peki noldu bize. Neden şuan iki yabancı gibiyiz artık ☹ acaba şuan kim bakıyor o kahve gözlerine, kim dokunuyor mis gibi kokan saçlarına, kim tutuyor o küçücük ellerini ? Hâlâ bende ki gibi misin ? Mesela gülünce yanaklarında ki ufak çukurlar hâlâ derinleşiyor mu ? Evlilik düşündüğüm KADIN. Yeri geldi sana bir arkadaş oldum. Baban burda olmadığı için yeri geldi babalık yaptım sana. Evlilik düşündüm ben seninle. Hiç bir engeli tanımadan düşündüm hemde. En hassas olduğum bir dönem de sen gittin. Hiç bir şeyi düşünmeden gittin hemde. Bunu hak etmemistim. Ben seninle olduğum süreç içerisinde herhangi bir kadınla göz göze gelmemek için basım eğik yürürdüm. Asla seni aldatmadım. Yaptığım meslekte kötü ortamlar olmasına rağmen girmedim bile. Üzerine gül koklamadım. Ama sen yine de bıraktın. Ben seni sevdiğim kadar duvarı sevseydim şimdiye çiçek açardı. Sana söz verdiğim gibi yapacağım. Hiç bir zaman evlenmeyeceğim. Seni beklediğimden değil. Senin gibi birini bulamadığımdan dolayı... Haa ama illa evlen unut beni diyorsan bir çözüm var.. hani derler ya insanlar cift yaratılmıştır diye. Sana benzeyen kimi bulursam kaçırmam. Sacları aynı senin gibi olan. Elleri küçücük olan. Yanaklarında çukur olan birini bulursam söz evlenirim. Sen benim ilkimsin. Canıma cansın. Ben hala ayaktayım. Hâlâ sana zarar verecek olan bir olayda yanındayım senin. Şunu asla unutma yüce mevlam şahittir. Ben senden razıyım. Iyiki seni görmüşüm o mezuniyetine gelmişim. Iyiki seni sevmişim. Ben senden razıyım. Mevlam da razı gelsin inşallah... yüreği temiz insanlara selam olsun. Evlilik kadar ciddi niyetli insanları asla bırakmayın arkadaşlar. Bu insanlar çok az kaldı günümüzde....

muzisyenadam 0

1 Az once edindiğim bir bilgiyi aktarmak istiyorum. Evli adamların kendinden küçük kadinlar ile ilişki yaşadığı kanıtları edindim... kim ki kendinden küçük kadınlarla ilişki yaşıyor Veya hangi öğrenci, adamın evli olduğunu bildiği halde onunla ilişki yaşıyorsa, bu meseleler de suçu sadece bir kişiye yüklemem ben. Yemin ediyorum ailemden biri olsa celladı ben olurum böyle insanların. Ve bunu yapan iki kişininde banka hesabını, bütün sosyal medya hesaplarını, öğrenci haklarını, devletten aldığı burs hakkını ve akbil kartlarına kadar bloke ettireceğim. Eğer yine iflah olmazlarsa kaldıkları apartmanı başlarına yıkarım. Dediğim gibi haddinizi bilin burası bingöl... Evli adamla üniversiteli öğrencinin ilişkisi doğru birşey değildir. Sizi az tepesine götürür ağaca bağlar kurtlara yem ederim. Degil çevreniz kralınız gelse gerisi teferruattir. Bunu yapan kişilere sesleniyorum. Bütün hesaplarınızı bloke ettim.

muzisyenadam 0

0 I.E. hazırlık prep A sınıfında bir kactane dangalak var da seslenmek istiyorum. Gelirsem hepinizi memleketinize geri gönderirim. Kimseyi aldatmayın haberleriniz bir bir geliyor kulağıma. Benim toprağıma yanlış yapmayın.

muzisyenadam 0

1 Kalp görür irfan eylemez, gönül görür ferman dinlemez, mantık yürür duygular izin vermez, sözler dökülmek ister ama gurur izin vermez. Peki ya beden ? Beden daima sarılmak ister. Buna da yaşanmışlıklar izin vermez. Demek ki aşk neymiş efendim ? Koca dünyada sadece bir kişinin yüreğine su serpmekmiş. UNUTMAYIN ! Kim ne yaşatırsa onu yaşar. YALAN en büyük zillettir. Söyleyenin umrunda olmaz, duyan da kulaklarına inanamaz... daima dürüst insanlara sesleniyorum. Iyiki varsınız yüreği temiz insanlar. Nice güzel yıllara hep birlikte inşallah.
KANUN-İ AŞK #kendikalemimden

muzisyenadam 0

0 İyi günler arkadaşlar. Aramızda erbane çalmayı bilen kardeşlerimiz var mı? Kadın erkek fark etmez. Bir projemiz var ve bize erbane çalabilen arkadaşlar lazım. Siz yorum yapın ben ulaşırım. Teşekkür ederim.