Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

polat1221

707

70

135

5

polat1221 0

0 Izmir'e geri döndüm. Artik birbirinizi rahatca yiyin aldatın beddua edin birbirinize çamur atın binbir türlü tilkilik yapın birbirinizin sevgilisini ayartin 3 , 5 sevgiliyi aynı anda idare edin iki soze kanip 5 dklik zevk arayanların tuzağına düşün benden uzaksınız zaten düzeleceğiniz yok madem benden uzakta yapin 😉

polat1221 1

0 "Sabahları uyanıp parıldayan güneşi gördüğümde, " al işte , yine cenneti andıran bir gün ve yine insanlar bunu mahvedecek"diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum."

polat1221 0

0 Sen bilmezsin ama Oğuz Atay demişti, sevmek yarıda kalan bir kitaba devam etmek gibi kolay bir iş değildi. İşte ben o büyük işe kalkıştım. Seni sevmek gibi büyük kocaman bir iş.. Yanımdayken; Gülümsemesine bakıp içinden “bu şimdi benim mi”diye çaktırmadan sevinmek, ya da aradan çok zaman geçer bazen bir kaç mevsim, bir kaç insan, bir kaç anı, bir kaç acı.. her şey biter, hesaplar ödenir, defter kapanır. Sonra olmadık bir zamanda, olmadık bir yerde saçma sapan bir karşılaşma olur. Sonra… Sonra bir şey olmaz. Çünkü hesap etmediğin bir kalbin vardır o ne ayların ne yılların geçmesine aldırış e
tmeden ilk gün gibi taptaze seviyordur.. Omuzdan öpmek, diye bir şey vardır. Yüküne ortağım der gibi. Hep yanındayım der gibi.. Öyle güzel. Eğer bu aşk değilse, ben sana daha önce kimsenin kimseye olmadığı bir şey oldum..

polat1221 1

0 Çocukken bir bisikletin olsa herşey çözülecekmiş gibi olur. Sonra bir bisikletin olur ama yol biter. Hayat kısa, aşık olmak lazım🍀♡

polat1221 0

0 " çok korkuyorum ."
"Neden," diye sordum.
"Öyle mutluyum ki , Doktor Resul .Böylesine büyük,müthiş bir mutluluk, insanı korkutuyor ." Yine nedenini sordum , şöyle dedi:"Senin bukadar mutlu olmana,ancak senden birşey almaya hazırlandıkları zaman izin verirler."

polat1221 0

0 Ramazan ayı ülkemize ve tüm inananlara güzellikler, mutluluk ve bolca huzur getirsin, kötülüklerden, fenalıklardan arınalım inşallah. Hayırlı Ramazanlar.


polat1221 1

0 "Birgün aynı demlikten çay içersek anlatırım sana gökyüzü neden mavi 😉😊 "

polat1221 0

0 Şairin de dediği gibi; 'birşey olduğunda sana koşamayışım beni hep sırtımdan vuruyor '

polat1221 1

0 'Insanları kaderleri karşılaştırır , karakterleri yakınlaştırır,kararları anlaştırır , davranışları uzaklaştırır. '


polat1221 0

0 Gel seninle tom & jerry gibi olalım hep kavga edelim ama hiç ayrılmayalım 😅