Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

sevgimm

68

8

12

2

sevgimm 0

0 Merhaba ✋️
Ben iş arıyorum. Öğrenci değilim devamlı çalışabileceğim bir iş var mı ?? ya da bilgisi olanlar yorum yapabilir mi ??

sevgimm 0

1 Herkese merhaba. Ben yeni eve taşındım yanıma çalışan yada öğrenci bayan ev arkadaşı arıyorum . Evde herşey mevcut ev 2+1 kültür mahallesinde. Yüksek Bodrum kat ama hiç bir sıkıntısı yok isteyene dmden resim atabilirim.
Kira 600 ilgilenenler yorum yapsın ben geri dönüş yapacağım 😊

sevgimm 0

0 Hafta içi birkaç gün kalabileceğim bir yer arıyorum. Yardımcı olacaklar yorum yapsın ben ulaşırım 😊🙏


sevgimm 0

0 Devamlı çalışabileceğim bi iş arıyorum. Bilgisi olan yorum yapabilir mi ??
Cafe olmasın lütfen 🙏

sevgimm 0

0 Merhaba!
Bir günlüğüne kiralayabileceğimiz ev var mı acaba ?
Bilgisi olan yorum yapabilir mi ? Ben ulaşırım.


sevgimm 0

0 Herkese merhaba!
Bi süredir iş arıyorum ama bulamadım bir türlü 😌
Cafe dışında düzgün ve daimi çalışabileceğim bi iş arıyorum. Bilgisi olan yorum yapabilir mi ??

sevgimm 0

0 Biz iki bayan ev arıyoruz. Eşyalı eşyasız farketmiyor. N. ye yakın evini devretmek isteyenler ya da kiralık bildiği olanlar yorum yapabilir mi ?


sevgimm 7

3 Merhaba 🤗
Kadın yada erkek farketmiyor oturup konuşabileceğim , tabiri caizse dert ortağı olacak birileri varsa yorum yapsın ben yazarım .


sevgimm 3

2 Herkese merhaba. Nerden başlasam bilemiyorum. 22 yaşındayım ve beni sevdiğine inandığım bi adama aşık oldum. Sonra gitti. Bidaha geldi . Yok diyemedim. O bidaha gitti ve sebebi bile yoktu. İyiymişim üzmek istemiyormuş vs. Sanki bırakıp gittiği zaman üzmüyormuş gibi .. sanki canım acımıyormuş gibi.. onu nerdeyse hergün rüyamda görüyorum. Gidişimin sebebi var , sana anlatamayacağım şeyler var diyo hep .. çevrem psikolojik yardım almam gerektiğini söylüyor. Ve ben ne yapacağımı bilmiyorum. Kafayı yediğime inanmak istemiyorum ben . Baktığım her yerde onu görmek çok can yakıcı ve ben böyle devam etsin istemiyorum. İçim çok dolu ve bi kısmını anlatmak , yükümü hafifletmek istedim. Zamanınızdan çaldığım için üzgünüm.


sevgimm 1

0 Merhaba. Birkaç gün yalnız kalabileceğim bir yer arıyorum. Ücreti uygun olursa sevinirim. Yardımcı olabilecekler yorum yapsın ben ulaşırım .