Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

Yeni Instagram hesabımız @bingolitirafcom

0
O kadar kalabalıksın ki yerimi aratmadıkları içinde şükretmeliyim ne olur sen yinede kendini koru gerçi ben varken de beni aramıyordun. Unuttum bir an gaflet uykum hala devam ediyor.
Haramda huzur aradım huzur haram oldu. Bu paylaşımı gören öylesine okuma kardeşim... O beni kalabalıkta da arıyor deme öyle değil işte cici kardeşim yıpratma kendini sonra yaralarını ancak kendin temizlemeye çalışıyorsun.
Düşünün ki 90 yaşındasınız ve yaşadıklarınızı gözden geçirin; size hak ettiğinizi mi yaşattı yaşamak istediğini mi, vadettiklerini mi sundu sizden vazgeçişlerini mi, söylemesi gerekenleri mi söyledi duymak istediklerini mi konuştu, gördüklerinden mi bahsetti kendini mi anlattı, kalbinize mi vuruldu bedeninizi mi arzuladı, sizden Aşk mı istedi basit bir ömür mü, size sevgiyle mi yaklaştı bildikleriyle mi kaldı, saygıyla mı yüceltti vurdumduymazlık mı etti, kuru bir özlemi mi mübah gördü ne yapması gerektiğinin farkına mı vardı , anlatmadan anlaşıldınız mı anlamadan anlattı mı , gönül dilini bilir miydi seni sağır mı ilan etti? Ve daha nice karşılaştırmalar...
Kalbiniz yara bere içinde kalmışsa mayın tarlasında kalmış olduğunuzu hissediyorsanız hemen bu ilişkiyi sonlandırın. Oda gitsin istediği kalabalığa sizde kendinize sarılın. Keza haramda mutluluk ararsanız mutluluk size de haram olur.
Acıyor acıtıyor değil mi. Daha fazla yaktığına emin olabilirsiniz. Daha fazla kırıldığınızdan ötürü. En azından kalır geriye en çoğu da " en doğrusu Yaradana bırakmak "
Ona emanet ederek uyumak vicdanın rahat olması daha güzel nadir durumlar var.
Ben çapak uyku tulumumda bilir kendini bilinmesi gereken herkesin kendini bilmesi dolayısıyla Rabbini tanıması