megaloman

147

22

24

6

megaloman 0

1 nasip olur da kız evladım olursa, böyle türkülerde falan geçen bi isim koyma isteğim var gizliden gizliye. mesela adı mihriban olsun, ileride kızıma aşık olacak namussuz şerefsiz mihriban dinleye dinleye paralasın kendini. kolay mı lan benim kızıma aşık olmak sen kimsin camış.

megaloman 0

2 yaşamak; ortalama bir zekaya göre mucize, aptala göre mutluluk, dehaya göre aptallıktır.

megaloman 0

2 Whatsapp mesajlarını silmeyen insan

Gizli gizli sinsilik peşinde olan insandır. Olmadık yerde ss çıkarıp atar adamın üstüne. Ayların ve yılların mesajlarını arşivinde tutup, diğer insanların en zayıf olduğu anda bitirici vuruşu yapar.

megaloman 0

2 Efsane aşık olasım var ama böyle aşırı kendimi kaptırmak istiyorum. Arkadaşlarımla aram açılsın, erkek whatsapp gruplarına sadece gece yatmadan önce iki dk bakıp random atıp çıkayım istiyorum. Arayan ulaşamasın, en yakın arkadaşlarım bana küsüp planlarına beni dahil etmesin istiyorum.

megaloman 0

0 İstanbullu gelin dizisi israilde çok popüler olmuş. Kadınlar özcan denize tapıyormuş yıllardır. "büyük oyunların arkasında israil var" diyerek korktuğumuz ülke bu muydu? Bunlar tiktok videosuda çekiyodur.

megaloman 0

1 Dün akşam hüzünden uzak küçük bir anlatının içinde şu cümleyi duydum: ‘’zavallı gözlerim’’ iki kelimelik bir öyküydü benim için. Zavallı gözlerim... Gördükleri için mi, yoksa göremedikleri için mi? Belki de bu dünyada geçtiğimiz her şey için.. Sahiden... Zavallı gözlerim.

megaloman 0

3 Bilen bilir, bir zamanlar erkek yurduyla kız yurdu iç içeydi. Yine sıkıntılı insanlar vardı ama seviye bu kadar yerlerde değildi. En önemlisi zeka düzeyi bu kadar düşük değildi. Gerçekten şaşırıyorum acaba kasıtlı bi şekilde mi Bingöl’de toplandınız. Öyle tipler görüyorum ki sadece şu soruyu soruyorum kendime. Bunlar bu yaşa kadar nasıl tek parça halinde geldiler? Kendinden emin olan, oturup kalkmasını bilene lafım yok ama insanlar etki-tepki yaşıyorlar. Sizin duruşunuz ağırsa, laf gelmeyecektir.

megaloman 0

1 Seni seviyorum çünkü, tarih tekerrürden ibarettir. Tanrı İsa’yı severdi, Allah Muhammed’i. Sonrasında kimse kimseyi böyle sevmemişti.

megaloman 3

3 Erkeklerin Kadınları Anlayamaması:

Doğru ben anlayamıyorum mesela.

örnek; bir kadın neden sürekli olarak avm’leri dolaşır, evlenince erkeğin annesine ve ailesine kafayı takar, her zaman erkeğin romantik olmasını bekleyip kendisi ise hiçbir şey yapmak istemez, bunları anlayamıyorum.

öyle bir kadın profili var ki, sanki biz erkekler olarak bu dünyaya kadınları eğlendirip, gönüllerini hoş tutmak için gönderilmiş birer kuklayız. şaklaban olacağız, seveceğiz, ilgi göstereceğiz, pohpohlayan taraf olacağız, hediye alacağız... fakat sonra yine biz kötü olacağız. neden? çünkü kadınların istek ve arzuları bitmez de ondan.

o yüzden dostlar, kadınları anlamaya çalışmayın, böyle boş işlere kafa yormayın, bakın hayatınıza. zaman çok kıymetli ve değerli bir hazinedir. bu hazineyi saçma salak işlerle uğraşarak yok etmeyin. sonra giden zamanınıza çok üzülürsünüz.

megaloman 0

1 Sabahtan akşama kadar, gerek dışarda, gerekse sosyal medyada yaptığınız dedikodu, eleştiri ve gıybet yüzünden dün gece deprem oldu. Durun artık. 😊 İnsanoğlu aciz ve tuhaf gerçekten.