anonim_bayan

62156

0

10256

6081

anonim_bayan 0

0 Kiralık ev arıyorum üniversite yakınlarında. Devrenden arkadaşlar yorum yapsın.

anonim_bayan 0

0 İnsan hayatında çok seviyorum dediği biri varken başka bir kıza' günaydın güzellik' yazıyorsa bu nasıl bir karakterdir sizce? Nasıl bir duyguya sahiptir? Nolur fikirlerinizi paylaşın benimle. Ve yine aynı kişi eğer değiştiyse size bambaşka davranıyorsa sorduğunuz halde derdim ayrılık değil diyorsa derdi nedir? Lütfen samimi cevaplar verin.

anonim_bayan 0

0 Ev arkadaşı arıyorum. Cinsiyet ayırmıyorum öncelikle temiz olması ve erkek gelecekse kiranın hepsini verir haberi olsun. maximum gider 4 bin. Evli olanlar yorum yapmasın

anonim_bayan 0

0 Dün gece bana arabada naptıysanız hepsini savcıya anlattım bugun. Şikayette bulundum ses kaydı yapmıştım hayatını söndürecem senin. Bi iki güne mahkeme kağıdı gelir hastanene. Onca yıl okudun doktor oldun ama buraya kadar. Artık içerde seni hadım ettiklerinde tekrar dikmek için uğraşırsın!!!

anonim_bayan 0

0 Uydukentte yarı bodrum 2+1 Kiralık ev arıyorum. Kirası uygun olsun. Varsa ulaşır mısınız lütfen.

anonim_bayan 0

0 Arkadaşlar uydukentte ev arıyorum. Yardımcı olabilecek var mı acaba ?

anonim_bayan 0

0 Bir erkek bu kadar mı havalı egolu kendini beğenmiş olur. Parasıyla hava atar sanki bütün kızlar onun pesinde. Lan oğlum huyun karakterin güzel olsun

anonim_bayan 0

0 İyi günler arkadaşlar. Mat1, Türkçe ve İngilizce den özel ders veriyorum. Saatlik ücreti gayet uygun. Almak isteyen olursa yorum yapsın ben ulaşırım.

anonim_bayan 0

0 Matematik özel ders veriyorum almak isteyenler yorum yapsın ben ulaşırım teşekkürler...

anonim_bayan 0

0 Kiralık bodrum veya kirası ucuz eşyalı ev lazım mahalle fark etmez ................