Kadın Erkek Popüler
2 Arkadaşlar karşıyakada oturan ev arkadaşı arayan varsa haber versin iki arkadaşız
3 Arkadaslar bu sehir ici otobusleri canimi iyice sikmaya basladilar bu gece birini hal etim insallah artik herkes duzgun bir sekilde hareket eder boyle umuyorum...

Klasik stüdyo çekimleri ile sınırlı kalmayın, hayalinizdeki mezuniyet çekimlerini elde edebilmeniz için bizim sınırlarımız sizin hayalleriniz. Hayalinizdeki karelere kavuşabilmeniz için mekân sınırlamamız ise hiç yok. İster iç mekân ister dış mekân olsun en profesyonel mezuniyet fotoğrafçılığı kareleri için Çevlik Foto & Video Organizasyon Ekibi olarak sizin için çalışıyoruz.

İsterseniz kişisel, ister gruplar, isterseniz sınıf olarak çekimler gerçekleştiriyoruz.

İsterseniz size özel albüm, isterseniz de Mezuniyet yıllıkları ile bu gününüzü en güzel şekilde temsil edecek çalışmalara imzamızı atıyoruz…

Detaylı Bilgi İçin   0544  213 62 86 

2 "görüldü" ama takmadı.."okundu" ama umursamadı....yeni nesil işkence bu olsa gerek 😒😒


1 Bu akşam yine hangimiz sevmedik akşamıydı çok süper oldu dizi TRT müthiş eğlenceli hangimiz sevmedik
2 Slm sabah işe giderken. ALLAH IM diyorum, ailesini yerini yurdunu birakip buraya okuma gelen bütün gurbetçi öğrencilere sen kolaylik sağla iyi bir gelecek onlara hazirla özellikle kız ögrencilere .. dışardan gelen bütün öğrenciler bizim misafirimizdirler ve iyi varlar hoşcakalin:)
48 Sevin, sevilin ama evlenmeden kimseye bu bizim şarkımız olsun demeyin.
Sonra canınız çok yanar dinlerken.
1 Lanet olsun bingöle geldiğim güne çok boşbeleş bi şehirmiş trafik berbat esnaf berbat lan trafik ışığı yok ya şehirde taksiciler birbirini yiyecek.
2 Yokmu sosyal hizmetler de okuyan birinci sınıf olan. Hani bizim de azcik çevremiz olsa diyoruz. Sadece gidip geliyoruz:-)
47 Kadın erkek tabiki de eşit değil.
Ben hiç 3 kadın tarafından tecavüze uğrayıp, sonra yakılıp, nehir kenarına atılan bir erkek görmedim.
5 Bu hastane her zaman mı bu kadar kalabalık oluyor bu güne mi özel 😞 off bitmez bu sıra