Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

Kadın Erkek Popüler
1 Öncelikle amacım kötülemek değil ama demek zorun da kaldım. Bingöl’deki kızlar neden bu kadar havalı sanki tıp okuyorlar, kendini beğenmiş kızlara sesleniyorum;  önce kalbinize bakın nerede geldiğimize bakın insanlıktan çıkmışsınız her gün bir erkekle dolanmaktan sevgili değiştirmekten bıkmadınız. Sevgi diye birşey bırakmadınız.
0

Temiz J5 telefon satılıktır almak istiyen olursa yorum yapsın.

(Minimum 80 karakter)

0 Ortaokul, lise ve yks öğrencilerine özel matematik, fizik, biyoloji, türkçe ve bilgisayar dersleri, üniversite öğrencilerine programlama, AutoCad dersleri ve yoga, plates koçluğu yapıyorum ilgilenenler yorum yapabilir.


0 B. Resort Otelde çalışan B.isimli mavi kot ceketli yakışıklı çocuk,burdaysan yorum yap (not;kahvaltı salonundaki sarışın bayan 😉)

(min 80 karakter)
1 Koskocaman Bingöl'de bay elaman arayan kimse yok mu ? O kadar mı zor durumdayız dolar çıktı diye kimse elamanda almıyor vay be arkadaş ...


1 Buraya yazmak için buluttan nem kapıyorsunuz. Kardeşim herkes bi at gözlüğü taksın millete bakacağına önüne baksın 😂😂
1 Araba plakalarına yapılan itiraflar bence araç sahipleri tarafından yapılıyor, benim aracıma bu güne kadar bi itiraf gelmedi ise başka aklıma bir şey gelmiyor. Ya hangi kız dobloya hayran kalır ki bide multıjet yazmış bi kız multijeti ne bilsin :)


1 Bingöl esnafına sesleniyorm yazık size. Yazık size ki öğrencilerden geçiniyorsunuz  az vicdan sahibi olun be.  Traş olmaya gittim adam 30 lira istedi araba mı yıkıyorsun anlamadim gitti. Yaptığın iş iki dk yı geçmedi. Öğrenci çalıstırmaya gelince günlük 30 liradan fazla vermiyorsun gerçekten yazık haram olsun inşallah. 
0 Merhaba. Satılık elektro akustik gitarım var. Fiyatı 550 tl ilgilenenler ulaşabilir mi ?


0 Erkek ya da kadın fark etmez ev arkadaşı arıyorum güvenebileceğim, sabah 8 akşam 5 çalışıyorum zaten pek evde durmasını sevmem yeterki karşılıklı güven olsun gerisi önemli değil.