Yazdığınız mesajlara yorum veya beğeni geldiğinde bildirim almak istiyorsanız ya da diğer kullanıcılarla özel mesajlaşabilmek için lütfen Kayıt olun.

Kadın Erkek Popüler
1 İktisat 1.sınıf 1. Öğrt. Kapalı güzel bayan perşembe günü yine gördüm seni sınıfta kahve gömlek kahve şal takmıştın. Siyah ceketinde vardı üzerinde seni uzun süredir takip ediyorum kafanı yerden kaldır da beni gör artık. Baş harfi Ş. 💓
1 Merhaba .. dün gece P.  kafede arbane çalan esmer kıvırcık saçlı kadın.. dünden bu yana uyuyamadım.. tanımak isterim..!
2 Galiba Tarih bölümündesin. Geçen hafta kafeteryaya girişte gördüm üzerinde yeşil bir mont vardı. Yanında arkadaşların vardı diye konuşamadım. Bu iletiyi beğenmeni bekliyorum..


4 Ya bide sırf bi kız bulurum ümidiyle dersi olmadığı halde bile o gün üniversiteye gidenler var bu azmi milletce alkışlıyoruz👏👏👏

Bu nasıl bir yokluktur kurban olduğum 😂😂
2 Ev arkadaşı aranıyor ev uydukentte ilgilenen varsa yorum yapsın ulaşırız okula 10 dk uzaklıkta 


1 Uydukentte kiralik daire yakıtı verilmiş üniversiteye 10 dk uzaklıkta ilgilenen varsa yorum yapsn ben ulaşırım.
3 Arkadaşlar yeniliklere devam ediyoruz. Bingöl İtiraf Radio artık yayın hayatına geçti. Dj ekibimiz ile canlı sohbet odalarımıza girip hem yayını dinleyip hemde iletşime anlık olarak geçebileceksiniz. DJ'lerimizin yayın saatlerini ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşacağız. Her canlı yayın saatinde sohbet odamız da açılacaktır. Sohbet odasında yazılarınız onay beklemeksizin anlık olarak çıkacaktır. Ama bu size istediğinizi yazabileceğiniz anlamına gelmiyor tabiki. Kurallarımız her yerde geçerlidir. Aksi davranan sohbet odasından atılacaktır. Saygı ve sevginizi kaybetmeyin. İyi eğlenceler ;)


0 Diksiyonu düzgün bayan operatör aranıyor detaylı bilgi için yorum atın ben size ulasıp şartları bildiriririm
11 "Hayat sana çelme takıyorsa sen de ona tekme at. Kavga etmeyin diyemeyeceğim yiyin birbirinizi..."
0 İSG 1.sınıf 1.öğretim B... aylardır hayallerimi süslüyorsun gülüşüne aşık olduğum