Kadın Erkek Popüler


0 Karşıyaka’da ki evimize ev arkadaşı arıyoruz.. Ev dayalı döşeli gelen arkadaşımız sadece kendi yatağını getirecek gömme dolap mevcut odada.
0 Kitap okumak, cahilliğinize zarar verir.
Okumayın!
1 Eve çıkmak istiyorum ev arkadaşı arayan var mı? Uydukent'te olursa iyi olur ve bodrum kat istemiyorum.
0 İnterneti devretmek isteyen varsa yorum yapsın ben ulaşırm 6-7 aylık olsun lütfen.
0 Merhaba ben tekstil de 4 yıl çalıştım hâlâ da çalışıyorum. Usta makinacıyım her işi yaparım. Burdan çıkmak istiyorum. Çıkmamın tek sebebi ortamın kötü olması, iş veren varsa ama ciddi bir iş olsun. Sürekli çalışabileceğim bir iş istiyorum. Yorum yapın ben ulaşırım, teşekürler.
0 Cafeye bayan çalışma arkadaşları aranıyor. Çalışmak isteyen arkadaşlar yorum yaparak ulaşabilir.
0 990 plakalı siyah uzun toros. Üniversite caddesinden yukarı aşağı gitmekten yorulmadın mı?
0 Hayırlı günler bugün sabah saat 8 de üniversite otobünde karşımda oturan siyah eşarplı, mavi elbiseli kız. Bikaç defa bakıştık ama malesef durağa gelince inmek zorunda kaldım. Bu gönderiyi beğenir veya yorum yapabilir misin? 
Rumuz Myo durağında inen ve Otobüste uyuyan şahıs☺️
0 İyi günler admin çalışabileceğim herhangi bir iş arıyorum garsonluk tecrübem var yardımcı olabilecek birisi varsa yorum yapsın ben ulaşırım gerçekten ihtiyacım var şimdiden teşşekürler
0 Nasılda vurdum duymaz birisin öyle. Yanımdan geçerken görmüyor bile. Sen biliyor musun? Sen yanımdan geçince ya da seni görünce kalbim bin duyguyu aynı anda yaşadığı, beni niye görmüyorsun? Fark etmek bu kadar mı zor? Siz erkekler niye böyle odunsunuz? Sizi seven kişileri görmezsiniz.