Kadın Erkek Popüler

Bizi Facebook , Twitter , İnstagram hesaplarımızdan da takip edin. İtirafları kaçırmayın ;)

Kurallar ve Gizlilik Politikası

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız

0 Kadınlar sizelere bir sorum olacak. Neden bu kadar çok makyaj icin para harcıyorsunuz? Allah için o kadar para döküyorsunuz ki kimi erkekleri etkilemek için kimi de kendine bakım yapmak için abartı makyaj eşyayları alıyor. Tamam da fuzuliye ne gerek var? Verdiginiz paralarla biz erkekler olarak 3 kat bina dikeriz. Abartısız söylüyorum bunu. Bi de bu çirkin olan kızlar var. 10 kilo makyaj ve ruj sürüyorlar ya Allâh aşkına zorlamayın daha çok çirkin oluyorsunuz bilginiz olsun 😀
0 Acil parttime işe çok ihtıyacım var. Bayan yardım edecekler yorum yapsın ben ulaşırım 
0 Bu itiraf sayfasının kalitesi çok düşmüş. Artık bel altı itiraflar da paylaşıyorsunuz. Oysaki 2 3 ay öncesine kadar adminleriniz varken küfür bile yoktu. Bel altı kelimeler direk çöp oluyordu. En kısa zamanda eski haline dönsün. Biz seviyeli itiraf sayfasını istiyoruz. Kimin eli kimin cebinde belli olmayan türk dizilerine dönmesin.
0 01.02.2018 Bu tarih belkide benim için hayatımın en güzel tarihiydi. Sevgili olduğumuz tarihin takvim yaprağını bıle hala saklıyorum. Seninle olmak dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bişey seni seviyorum . Sana aşığım c.k
0 Neredesin Bal? Neredesin hiç özlemedin mi? Unuttun mu? Sevmiyor musun artık? Yoksa hiç sevmemiş miydin zaten? Ben hiç unutamadım seni, hiç çıkmadın aklımdan, yüreğimden. Neredesin bal? Neredesin? :( :(
0 Sevmeyi beceremeyen kadınlara aşk dediniz, sizi seven kadınların aşkı burnundan getirdiniz..
Teninize dokunana kadının dibi, yüreğinize dokunana kezban dediniz...
Umrunda olmadığınız kadınlara uzun cümleler kurdunuz, gece elinde telefonla uyuya kalan kadınlardan sesinizi esirgediniz..
Sizi üç gün dünyasına sığdıramayan kadınlarla hayal kurup, size ömrünü adayacak kadınların hayallerini yıktınız..
Velhasıl kelam;
Sizi sevebilecek kadınları üzdünüz beyler, kırdınız, eksilttiniz.
Aslında siz aşkı hiç haketmediniz yazıklar olsun
0 Diş hastanesinde gördüğüm güzel kız o kadar bakışmamıza rağmen neden cevap vermedin? Yanındakinden çekindiğini düşünüyorum. Beğen seni bulayım.
0 Uydukent tokilerde 3+1 dayalı döşeli evimi devrediyorum. Kira 400 tl. Ev ikinci kat ve yeni doğal gaz çekildi. Eşyalar için de indirim yapacam. Yorum yapın ben ulaşırım.
0 Merhaba. Bay ev arkadaşı arayan var mı? Varsa yorum yapsın ben ulaşayım.
0 Bugun üç buçuk dört gibi uydukent sağlık ocağından ordan da eczaneye giden kız. İki üç defa denk geldik. Kot ceketli kot pantolonlu çok tatlıydın. Konuşmak isterdim seninle. Görüyorsan beğen ne olur. :)