Kadın Erkek Popüler

Bizi Facebook , Twitter , İnstagram hesaplarımızdan da takip edin. İtirafları kaçırmayın ;)

Kurallar ve Gizlilik Politikası
Uygulamamızı indirmek için tıklayınız
1 Merhaba arkadaşlar biz internet devredeceğiz ilgilenen varsa yorum yapsın ben ulaşırım.
0 Bugün 15:20 de Fen eEdebiyat'ta yaşlı çifte yardım eden onları merdivenden çıkarmaya çalışan iki bayan çok duygulandım ve gurur duydum sizinle tanışmak ve söylemek istediğim var sizinle tanışmayı çok isterim 😊 umarım ulaşılır size bayan anonim olarak paylaştım sırf siz görün diye.😉
0 Merhaba. Bu dönem sonu ev devrediyoruz. Her şey var internet dahil. İnterneti de devralacak kişiler yazsın. Ev uydukentte okula beş dakika uzaklığında. Uygun fiyata verilir.
1 Ya merak ediyorum MYO elektronik haberleşme'den hiç bir erkeği seven yok mu ? çok merak ediyorum.
0 Merhaba admin
Uydukentte 1+1 ev arıyorum Apart olmasın çok acil.
0 Bugün saat 9:30 civarında Dsi de aktarmalı binen kıvırcık saçlı, mavi çizgili gömlek altına mavi kot giymiş beyaz ayakkabılı kahve rengi sırt çantan vardı gözlüğünle çok tatlısın Fen Edebiyat C bloktan girdin. Bu itirafı görüyorsan xbngl.12 instagram hesabına msj atarsan beni çok mutlu edersin.
1 Bekliyorum en güzel rüyaları andıran enginlere en güzel ümitlerle açılmak istiyorum. Gözlerinin içinde, bilmediğim bir yere günlerce gitmek gitmek ve dönmemek diyorum. Fakat siyah ufkunu ne gün, ne ay açıyor. Dalgalar bulutlardan inmiyor bu denizde. Bekliyorum, fırtına dinmiyor bu denizde. Bu denizde en ıssız karanlıklar yaşıyor. Ve ben şimdi aydınlık sokaklar bekliyorum. Ümidi bir yelken gibi açarak bir gemiye Sonsuz mesafelere doğru açılsam diye bir güzel gün, bir sükûn, bir bahar bekliyorum.
4 Beğendiğiniz bedenlere, hayalinizde ki ruhları koyup aşk sanıyorsunuz ya en çok da buna gülüyorum😉
2 Çok pahalısın be mutluluk.
Biz fakir çocuklarız.
0 TDS 2.sınıf H.A Bugün beyaz kazak giymiştin sen ile iki tane arkadaşın önümden geçtiniz çok baktım belki sende bakarsın diye umdum ama bakmadın bir kere göz göze gelsek keşke ama bakmıyorsun hayatında biri var mı yok mu bilmiyorum ama Tek dileğim var sana karşı olan duygularımı bir defa yüzüne söylemek ismini soyadını hep başkalarından öğrendim seni senden öğrenmek ne güzel birşeydir yaşamak isterdim melek yüzlü ayrıca harika gözlerin var :)