Kadın Erkek Popüler

Bizi Facebook , Twitter , İnstagram hesaplarımızdan da takip edin. İtirafları kaçırmayın ;)

Kurallar ve Gizlilik Politikası

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız

0 Merhabalar,
Ben 1 yıldır Erasmus yapıyorum. Daha önce KYK'da kalıyordum Bingöl'de. Ama Erasmus nedeniyle kaydımı silmek zorunda kaldım. Bu sene dönüyorum. KYK başvurusunu tekrar sistemden normal kayıt zamanı mı yapmam gerekiyor yoksa KYK'ya bizzat gitmem mi gerekiyor? Daha önce bunu yaşayan var mı? Bilgi verirseniz çok memnun olurum.
Teşekkürler.
0 Merhaba. işyerinde sekreterlik yapabilecek okul açıldığında da tam gün çalışabilecek bayan elemana ihtiyaç vardır. ilgilenenler yorum yapsın ben ulaşırım.
0 Hele kısa kısa yazın bizde okuyalım. Çok uzun yazıyorsunuz. Özellikle düşünce belirtenler kısa ve öz yazmanızı tavsiye ediyorum.
0 Bu paylaşımı görmeyeceğini biliyorum. Yine de paylaşmak istedim. Pöh yarim seni çok özledim..
0 Konuşulacak ve tartışılacak o kadar önemli konular varken böyle boş şeylere kafanızı neden yoruyorsunuz?
İyiliğe muhtaç olan insanlar var aç olan var hasta olan var birinin el uzatsın diye bekleyen var vs. Bu kadar çok şeyler varken bunlarla uğraşmanız gerekirken size ne milletin namusundan. Tabi sizin karnınız tok. Milletinkinden size ne? Sağlıklısınız, hasta olandan size ne? Siz ancak başkalarının namusuna laf söylemeye bakın. Bu kadar iğrençsiniz işte.
0 Ahlak evrenselden ziyade öznel bir kavramdır. Bu yüzden birbirinize dayatmak yerine kendi ahlakınızı kendiniz uygulayın. Hiç olayın özeline inmeyeceğim. Ama yakışmıyor size kimsenin ahlakını sorgulamak. Gözünüzü çevirip devam ederseniz o zaman ahlaklı olursunuz. Ya da boşverin ben de bi şeyler dayatmış olmayayım. Allahınızdan bulun.
0 Uydukent tokide 3+1 ev devrediyoruz. Aylık kirası 400 tl eşyaları konuşur anlaşırız.
0 Uzun senelerdir birlikte olduğu bi insandan soğumak nasıl bir duygudur? Bilen yaşayan var mı arkadaşlar. Biliyorum en çok kahrımı o çeker en çok ona alışığım ama bu duyguyu def etmek çok zormuş.
0 Neden her aşk insanın cenazesini kılıyor? Bense sana aşık değildim. Sana tapıyordum. Seyda dediysem sen, Buda dediysem sendin. Sen kim misin? Hiçliğin ortasındaki herkestin. Tüm rücularım, secdelerim haram olsun sana. Dinim de imanım da sendin be Zalim!
0 Beyler bir kıza neden " kezban" diyorsunuz anlamıyorum ağzınızdan çıkan her 10 kelimeden biri kezban. Ya sen kimsin yaa? Kadınlara kezban diyen erkekler gidin önce göbeğinizi eritin.