Kadın Erkek Popüler

Bizi Facebook , Twitter , İnstagram hesaplarımızdan da takip edin. İtirafları kaçırmayın ;)

Kurallar ve Gizlilik Politikası
Uygulamamızı indirmek için tıklayınız
0 Merhaba  Uydukentte tek başıma kalabileceğim 1+1 ev arıyorum. Apart olmasın lütfen. Çok acil lazım.
0 Bugün saat 17:30 civarlarında B. Kırtasiye'de üst katta gördüğüm şirin kız. Yerli kitapların bulunduğu kısımda bir kaç kez göz göze geldik. Kalabalık bir arkadaş gurubuyla beraberdin. Üstünde siyah kot pantolon, kareli gömlek ve saçında güneş gözlüğü vardı. Sonra alt katta tekrar karşılaştık. Çok şirin bir bakışınız vardı. Gelip konuşmak istedim ama kalabalıktan dolayı çekindim. Bir daha karşılaşmak umuduyla .
5 Silmeyi çok denedim ama hep izin kaldı...
0 Başka bir yer varsa orada tekrar görüşürüz belki. Yoksa da seni tanımak benim cennetimdi zaten. MB♡
0

Satılık ikinci el bir öğrenci bağlaması vardır. Üç ay önce alınmış ve temiz bir bağlamadır almak isteyen yorum yapsın ben ulaşırım.

Not: Yedek telleri yanında hediye olarak verilecektir.

0 Perşembe günü Vip ile Diyarbakır'dan Bingöl'e saat 10 arabasına yarı yolda binen, Genç'te kimlik kontrolü yapıldığın da kimliğini evde unutan güzel bayan. Uydukent'te inmiştik beraber. Bir kaç adım ileri de seni bekledim konuşmak için ama arkamı döndüğüm de yoktun. Bu itirafı gördüğün zaman beğenir misin ? Seninle tanışıp çay içmek isterim .
Admin bunu instagramdan paylaşır mısın lütfen ?
4 Dış görünüşe aldanmayın, tuz da şeker gibi görünüyor...
0 Bugün seni tekrardan gördüm A. Cafede mutfakta çalışıyorsun galiba ayrıca saçının bir kısmını griye boyamışsın. Dikkatini çekmeye çalıştım fakat bir türlü fark ettiremedim. Cesaretimi toplayıp bir gün karşına çıkacağım. :)
Rumuz: #sarımontlu
2 Seri katil olmasaydım, belki aşık olurdum ama onlar da öldürmüyor mu ? Bir birilerini...
0 F.  Makine bölümü 3.sınıfta okuyorsun. Koridorda, merkezi kafeteryada, kütüphanede sürekli bakışıyoruz bu bakışmaların bir anlamı olmalı artık. Ben cesaret edemiyorum bari sen gel artik. Rekli gözlü senden bir atak bekliyorum haberin olsun okuduysan.